Dworek Lachowicze

Grzegorzowice 83A, Waśniów, Polska

Brak opinii dla hotelu Dworek Lachowicze

Kwiecień 13℃ 5h 14 dni
Maj 20℃ 6h 13 dni
Czerwiec 22℃ 7h 15 dni
od przyjaciół i singli

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Z hotelu Dworek Lachowicze nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

Opinie w archiwum: 2

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Przepiękny pensjonat w cudownej okolicy. Jedno z najczystszych miejsc w jakim kiedykolwiek byłem. Do dyspozycji gości jest cały dworek, wraz z piwnicą w której jest stół do pingponga oraz bilard. Cały obiekt ma 8 bardzo ładnie, stylowo urządzonych poko... Czytaj dalej opinię
Sierpień 15
,
Paweł, Wiek 46-50, przyjaciele
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

w archiwum
Czysto to za mało powiedziane, jedzenie super, żadnych wynalazków, smacznie i prosto, jak to drzewiej bywało. Właściciele to wspaniała para ludzi otwartych i wyrozumiałych, co nie oznacza przyzwolenia na byle jakie zachowanie gości, takim ludziom należ... Czytaj dalej opinię
Październik 14
,
Bogusław, Wiek 56-60, przyjaciele


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Jeżeli wybierasz się z przyjaciółmi lub samemu do Dworek Lachowicze w Stara Słupia na wakacje, sprawdź opinie na HolidayCheck. Tutaj możesz przeczytać opinie od tych, którzy byli sami lub z przyjaciółmi w Dworek Lachowicze. Dowiedz się jak samotni podróżnicy, którzy byli w Dworek Lachowicze ocenili ten hotel.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index