Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku

• wielkość pokoju
  • dogodny Check in/Check out
  • kompetentny personel
  • przyjazny personel
“Super domki blisko plaży” czytaj więcej
październik 2017, Renata , 36-40
Styczeń 2℃ 1h 11 dni 3℃

5.7
4.9166666666667

77 opinie o hotelach dla

obiekt składa się z kilku domków oraz apartamentów ulokowanych w szeregówce. my wynajęliśmy domek o wielkości "D" - 10 osobowy. domek super - przestronny, czysty, dobrze wyposażony. część sypialniana na górze część dzienna na dole (salon, jadalnia, kuc... Czytaj dalej opinię
Sierpień 17
Monika, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Cztery Pory Roku są godne polecenia.Będac przez 1 tydzień,naprawdę wypocząlem.Cisza ,która mnie otaczala,zrobila swoje..Na pewno znów odwiedzę to zaciszne miejsce , wpośród pięknych drzew iglastych. Czytaj dalej opinię
Lipiec 17
Daniel, Wiek 51-55, samemu

5.6
polecam bardzo ośrodek cztery pory roku. Standard bardzo wysoki, teren ośrodka codziennie pielęgnowany, obsługa bardzo miła i pomocna. Ja i cała moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i nie wykluczone, ze tu wkrotce wrócimy :) Czytaj dalej opinię
Katarzyna, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.9
Ośrodek wypoczynkowy położony praktycznie nad morzem. Bardzo zadbany. Obsługa bardzo pomocna. Urocze miejsce na wypoczynek z dziećmi i przyjaciółmi. Dobra infrastruktura, plac zabaw dla dzieci, ognisko i karaoke wieczorem.. Czytaj dalej opinię
Ewa, Wiek 46-50, przyjaciele

Zdecydowanie polecam wszystkim. Domek bardzo czysty, zadbany. To właściwie nie domek, a dom!! Super urządzony, wszystko co potrzebne było. Pełne wyposażenie kuchni. Teren bardzo zadbany. Właściciele jak i personel przemili i uczynni. Organizacja ognisk... Czytaj dalej opinię
Margareta, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku w Dźwirzyno? Dowiedz się jak inni ocenili Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku w Dźwirzyno. Opinie i oceny Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.