Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku

100% Rekomendacja 5.9 /6 Średnia ocen
5.7
5.8

• wielkość pokoju
  • dobrą znajomość języków obcych
  • odległość do plaży

5.7
4.9166666666667

49 opinie o hotelach dla

5.6
polecam bardzo ośrodek cztery pory roku. Standard bardzo wysoki, teren ośrodka codziennie pielęgnowany, obsługa bardzo miła i pomocna. Ja i cała moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i nie wykluczone, ze tu wkrotce wrócimy :) Czytaj dalej opinię
Maj 17
Katarzyna, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Zdecydowanie polecam wszystkim. Domek bardzo czysty, zadbany. To właściwie nie domek, a dom!! Super urządzony, wszystko co potrzebne było. Pełne wyposażenie kuchni. Teren bardzo zadbany. Właściciele jak i personel przemili i uczynni. Organizacja ognisk... Czytaj dalej opinię
Maj 17
Margareta, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Spokój, piękno, pełna i całkowita relaksacja. Najlepsze miejsce, żeby złapać oddech i naładować akumulatory. Bardzo ładne domki w przepięknej scenerii, miła atmosfera stworzona przez obsługę i właścicieli. Czytaj dalej opinię
Aga, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.6
Bardzo dobre warunki pobytu. Wyposażenie domku w sprzęt, w tym aneksu kuchennego bez zarzutu. Miła i kompetentna obsługa. Blisko morza. Możliwość korzystania ze świetlicy oraz z sauny. Polecam Czytaj dalej opinię
Zbigniew, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

Już 4ty rok z rzędu zimą zabieramy dzieci w to miejsce nad morze. Domki są komfortowe, łazienka na dole przestronna (wygodnie w niej myć dzieci), salon przestronny (dzieci mają miejsce na wspólną zabawę), w domku typu D są trzy sypialnie - więc każda r... Czytaj dalej opinię
Maja, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Zastanawiasz się dokąd wyjechać na wczasy rodzinne Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku w Dźwirzyno jest idealny dla twojej rodzinny. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych, którzy spędzili rodzinne wakacje w Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku Polska. Dowiedz się jak rodziny, które były w Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku oceniły ten hotel.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.