Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku

• wielkość pokoju
  • dogodny Check in/Check out
  • kompetentny personel
  • przyjazny personel
“Super domki blisko plaży” czytaj więcej
październik 2017, Renata , 36-40

5.8
5.6
4.9166666666667

52 opinie o hotelach dla

Ośrodek z domkami bardzo blisko plaży - ok 150 m. Świetne warunki zarówno dla osób z dziećmi jak również dla chcących ze sobą zabrać swojego pupila. Pełne wyposażenie w kuchni. Serdeczna obsługa.Teren jest ogrodzony i monitorowany. Czytaj dalej opinię
Październik 17
Renata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Gorąco polecam. Zarówno ośrodek jak i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Rewelacyjne dla rodzin z dziećmi. Blisko morza, ogrodzone, super plac zabaw oraz świetlica. Ciche spokojne miejsce. POLECAM!!!! Czytaj dalej opinię
Sierpień 17
Małgorzata, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

obiekt składa się z kilku domków oraz apartamentów ulokowanych w szeregówce. my wynajęliśmy domek o wielkości "D" - 10 osobowy. domek super - przestronny, czysty, dobrze wyposażony. część sypialniana na górze część dzienna na dole (salon, jadalnia, kuc... Czytaj dalej opinię
Sierpień 17
Monika, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.6
polecam bardzo ośrodek cztery pory roku. Standard bardzo wysoki, teren ośrodka codziennie pielęgnowany, obsługa bardzo miła i pomocna. Ja i cała moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i nie wykluczone, ze tu wkrotce wrócimy :) Czytaj dalej opinię
Maj 17
Katarzyna, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Zdecydowanie polecam wszystkim. Domek bardzo czysty, zadbany. To właściwie nie domek, a dom!! Super urządzony, wszystko co potrzebne było. Pełne wyposażenie kuchni. Teren bardzo zadbany. Właściciele jak i personel przemili i uczynni. Organizacja ognisk... Czytaj dalej opinię
Maj 17
Margareta, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Zastanawiasz się dokąd wyjechać na wczasy rodzinne Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku w Dźwirzyno jest idealny dla twojej rodzinny. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych, którzy spędzili rodzinne wakacje w Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku Polska. Dowiedz się jak rodziny, które były w Ośrodek wypoczynkowy Cztery Pory Roku oceniły ten hotel.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.