Opinia o hotelu Hotel Lubicz Spa & Wellness

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Dorota?
Opinia została przeczytana 28 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.7

Godne polecenia

Pobyt w Willi Lubicz bardzo udany. Miła i kompetentna obsługa. Duży wygodny pokój. Smaczne śniadanie i różnorodne potrawy. Smaczne obiadokolację. Profesjonalny masaż. Fajny basen. Wypożyczalnia rowerów. Jak dla nas WSZYSTKO.

Ustka jest niewielka. Sama Willa położona w centrum przy głównym skrzyżowaniu ulic. Ale nie halasliwa ulica. Do plaży krótki spacer.

Zarówno w recepcji Jak i w SPA wszyscy mili i uczynki. I pomocni.

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Hotel Lubicz Spa & Wellness - Hotel

Śniadania fajne. Duży wybór ryb. Super zrobiony grill jako obiadokolacja. Dobry pomysł.

Rowery są. Basen ok. W spa kilka gabinetów. Mogliśmy też korzystać z atrakcji Grand Lubicz. Szczególnie polecam basen solankowe. REWELACJA.

Bardzo wygodny. Ż balkonem. Niczego nam nie brakowało.

Porady i polecenia

Trochę słabo działa wifi.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Lubicz Spa & Wellness

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Standard z widokiem na ulicę
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Godne polecenia, Hotel Lubicz Spa & Wellness opinia Dorota. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Lubicz Spa & Wellness. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Dorota pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Lubicz Spa & Wellness, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong