smartline Madara park Hotel4.8 słońca z 276 opinii

84% Rekomendacja 4.8 /6 Średnia ocen
4.7
4.6

• dogodny Check in/Check out
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • udogodnienia dla dzieci
  • ogólną czystość
  • piękny basen
  • kompetentny personel
“Mój urlop w Bułgarii” czytaj więcej
wrzesień 2016, Beniamin , 31-35
Styczeń 6℃ 2h 10 dni 6℃

4.7
4.6

77 opinie o hotelach dla

przyjechalismy o 8 rano niestety zameldowali nas dopiero o14 tej. nie pytajac czy moze w czyms pomoc ani wody nie zaproponowali choc wiedzieli ze nie jestesmy jeszcze zaopaskowani.i z niczego niewolno nam korzystac to na wielki minus!!!!!!!! reszta ok ... Czytaj dalej opinię
Lipiec 17
Kamila, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

nie polecam rodzinom,starszym osobom,osobom w podrozy poslubnej. Nie moznw wypoczacm jedzenie codziennie to samo Wino z ekstrwktu nie nadwje sie do picia. Okropne Czytaj dalej opinię
Maj 17
Aga, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

hotel polozony w zacisznym miejscu. 10~15min od plazy. jedzenie smaczne i swierze dosc urozmaicone. bardzo fajne animacje kazdy znajdzie cos dla siebie. barman w lobby ogarnia po polsku. pokoje ekonomiczne polozone po zachodniej stronie dzieki temu nie... Czytaj dalej opinię
Witek & Karolina, Wiek 26-30, para

5.6
hotel czysty zadbany obsluga bardz mila .Bardzo dobre i roznorodne jedzenie 'super animatorzy oraz atmosfera w hotelu.Basen bardzo czysty i zadbany Personel hotelu bardzo pomocny w rozwiazywaniu problemow, Czytaj dalej opinię
Elzbieta, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Calkiem niezly urlopik . Ladny hotel, mila obsluga. Troszke malo lezakowi maly basen ale ok. Polecam morze, woda super. Pozdro Czytaj dalej opinię
Beniamin, Wiek 31-35, para

Szukasz opinii o smartline Madara park Hotel w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili smartline Madara park Hotel Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w smartline Madara park Hotel Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie smartline Madara park Hotel w Złote Piaski. Opinie i oceny smartline Madara park Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.