Dworek Różany

Oławska 36, 46-100 Namysłów, Polska
100% Rekomendacja 5 /6 Średnia ocen

Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Wesele 03.01.2014” czytaj więcej
Styczeń 0℃ 2h 7 dni
Luty 3℃ 2h 7 dni

4.1666666666667

Opinie w archiwum: 6 dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Miasto małe, urokliwe z naprawdę fajnym, dobrze prowadzonym hotelem. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, samo przyjęcie, restauracja i sama kuchnia mistrzostwo! Śniadanie różnorodne serwowane na przeszklonej części. Tak trzymać Czytaj dalej opinię
Lipiec 15
Andreas, Wiek 31-35, samemu

w archiwum
Zostałam bardzo mile przyjęta, pokój czysty, kuchnia smaczna. Wiele zmieniło się na plus w samym mieście, gdzie jeszcze niedawno nie było hotelu na poziomie. Minusem była dosyć huczna impreza która to odbywała się na dole. Ogólnie jedna polecam z czyst... Czytaj dalej opinię
Luty 14
Marzena, Wiek 26-30, samemu

w archiwum
Spędziłem wspaniały wydłużony weekend na weselu przyjaciela z Niemiec. Zaskoczyło mnie miejsce noclegu i samej imprezy, widać, że pracuje tam dobrze zorganizowany kolektyw ludzi, krórzy to rozumieją potrzeby gości. A wszystko odbyło się w przemiłej atm... Czytaj dalej opinię
Styczeń 14
Arkadiusz, Wiek 36-40, para

w archiwum
Stosunek ceny do jakości b. dobry. Byłem na przyjęciu weselnym, zorganizowane w każdym detalu, widać, że obiekt funkcjonuje jak należy i jest dobrze zarządzany. Czułem się tam wyjątkowo. polecam i na bank wrócę. Czytaj dalej opinię
Październik 13
Maciej, Wiek 31-35, para

w archiwum
Personel nastawiony na Klienta. Kuchnia dobra, czysto i poprawnia. Po opłaceniu rachunku dostałem lokalne piwo od właściciela - miły gest którego sie nie spodziewałam. Hotel godny polecenia Czytaj dalej opinię
Październik 13
Marcin, Wiek 31-35, samemu

Szukasz opinii o Dworek Różany w Namysłów / Namslau? Dowiedz się jak inni ocenili Dworek Różany Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Dworek Różany Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Dworek Różany w Namysłów / Namslau. Opinie i oceny Dworek Różany pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.