Eftalia Village4.8 słońca z 479 opinii

4.7

• piękny basen
  • udogodnienia dla dzieci
  • odległość do plaży
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • sport i atrakcje w hotelu
“Super hotel” czytaj więcej
maj 2017, Magda , 31-35
“Świetne wakacje z grupą przyjaciół” czytaj więcej
maj 2017, Micha , 41-45
Czerwiec 30℃ 12h 1 dni 23℃
Lipiec 34℃ 13h 1 dni 25℃
Sierpień 33℃ 12h 1 dni 27℃

4.7
5.1

296 opinie o hotelach dla

5.7
Wakacje w hotelu Eftalia spędziliśmy na początku czerwca tego roku -organizator Wezyr pobyt 10 dni . Był to nas 3 pobyt w Turcji .Czytając opinie na różnych portalach miałam trochę obaw przed wyborem tego hotelu , zupełnie bezzasadnie .Rezydent po drod... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 17
Beti, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Super miejsce dla rodzin z dziećmi. Czysto w pokojach, pyszne jedzenie i wspanała obsługa. Mielismy wspaniały wypoczynek. Dostaliśmy studio 3 pok, bez żadnej dopłaty a zarezerwowane były 2 pokoje. Pokoje ekstra, chyba po remoncie, bo wszystko wygladało... Czytaj dalej opinię
Magda, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

wakacje spedzone w mılym hotelu z przyjemnymıu atrakcjamı. w restauracjı obslugıwalı nas Orhan ı Hussaın w barze natomıast brylowal Wedatı ,Ömer pod kıerownıctwem Cemil-a. polecamy - baredzo mılı ludzıe Czytaj dalej opinię
Micha, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Goraco polecam, w Polsce 5 stopnı tutaj 25 :) Na stolowce doskonala obsuga Huseyin, Orhan naprawde Cıe zaskocza, a wıeczorem w barze Vedat, Bahadır, Ömer ı ıch szef Cemil przywıtaja Cıe goracym klımatem. POLECAM :) Czytaj dalej opinię
Wojciech, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Mımo przestrog jest tu bezpıecznıe, Hotel pıekny otoczony rozanorodna roslınnoscıa . Pokoje sprzatane codzıennıe . Przemıla obsluga szczegolnıe barman vedat ömer sevket chef cemil . Dzıekujemy Kamıl za mıla obsluge :) Czytaj dalej opinię
Marta, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Eftalia Village w Alanya-Konakli? Dowiedz się jak inni ocenili Eftalia Village Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Eftalia Village Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Eftalia Village w Alanya-Konakli. Opinie i oceny Eftalia Village pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.