w archiwum Opinia o hotelu Villa Vital

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Dagmar?
Opinia została przeczytana 386 razy.
Z: Niemcy
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.3

Zarezerwowaliśmy HB, dostaliśmy pełne wyżywienie *

Chodzi o mały, ale fajny hotel, który jest korzystny cenowo. Pokój był duży, nowocześnie wyposażony i posiadał balkon. Gośćmi były przeważnie starsze małżeństwa. Wszyscy goście byli zgodni co do tego, że każda potrawa smakowała bardzo dobrze. Serwis był bardzo dobry i wszyscy pracownicy bardzo mili. Szczególnie interesująca była rzadka możliwość podzielenia HB i otrzymania w ten sposób pełnego wyżywienia.
Hotel jest położony centralnie.

Kilka metrów do głównej ulicy.

Bardzo miła obsługa, poza polskim personel mówi również po niemiecku i angielsku.

Tajska, polska i międzynarodowa kuchnia.

3.0

Oferta sportowa się tu nie opłaca, ale można korzystać z ogrodu.

Łazienka jest nowa i optymalnie urządzona.

Porady i polecenia

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Dagmar w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Villa Vital

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Superior z widokiem na miasto
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, lepiej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Zarezerwowaliśmy HB, dostaliśmy pełne wyżywienie, Villa Vital opinia Dagmar. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Villa Vital. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Dagmar pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Villa Vital, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong