Phi Phi Island Village Beach Resort5.3 słońca z 38 opinii

4.5
4.3333333333333
5.2

14 opinie o hotelach dla

Hotel jest fantastycznie położony, a także świetny jeżeli chodzi o jego strukturę. Wadą jest jego odosobniona lokalizacja i ceny, jeśli zarezerwowałeś tylko śniadanie. Niestety nasz pawilon był pełen komarów. Czytaj dalej opinię
Listopad 17
Peter, Wiek 26-30, para
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Czysty hotel i przyjazny personel. Dobre jedzenie, piękne tereny, spokojna okolica. Nie ma tutaj typowego hałasu. Czytaj dalej opinię
Październik 17
Taylan, Wiek 46-50, para

5.6
Cudowne miejsce! Idealne by odpocząć od zgiełku Tajlandii. Polecam domki przy plaży, są doskonale wyposażone: przestronny pokój z wielkim łóżkiem, dużą łazienka z hydromasażem oraz zewnętrzny prysznic. Widok przepiękny a obsługa przemiła. Czytaj dalej opinię
Maj 17
Marzena, Wiek 31-35, para

5.7
Świadomie wybraliśmy ten hotel na uboczu, chcieliśmy po 2 tygodniach zwiedzania kolejne 2 odpocząć z dala od zgiełku i gwarnego Tonsai (Tonsai to centrum wyspy Phi Phi Don, w którym jest wielu turystów, barów, sklepiki ale jest też głośno i tłoczno; ta... Czytaj dalej opinię
Lipiec 16
Agnieszka&Przemek, Wiek 36-40, para
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Zatoka oraz hotel są warte podróży. Hotel jest położony w odosobnionym miejscu. Ceny okazały się dość wysokie. Baseny i pokoje były ładne, ale sama plaża jest dość niedostępna. Czytaj dalej opinię
Listopad 15
Dennis, Wiek 26-30, para
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Szukasz opinie i oceny dla Phi Phi Island Village Beach Resort w Koh Phi Phi Don? Nie masz pomysłu dokąd pojechać na podróż poślubną, jaki hotel wybrać? Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie i oceny od innych, którzy spędzili wakacje ze swoją drugą połówką w Phi Phi Island Village Beach Resort. Dowiedz się jak inne pary, które były w Phi Phi Island Village Beach Resort ocenily ten hotel.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.