Domki Pod Reglami

Krzeptówki-Potok 11a,34-500 Zakopane, Polska
100% Rekomendacja 5.9 /6 Średnia ocen
5.7

5.9
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Polecam w 100%” czytaj więcej
lipiec 2017, Beata , 26-30
“Polecam bardzo! Byliśmy po raz drugi i wrócimy!” czytaj więcej
styczeń 2017, Agata , 41-45
Listopad 5℃ 3h 8 dni
Grudzień 1℃ 2h 7 dni
Styczeń -1℃ 3h 6 dni

5.7
4.9166666666667

38 opinie o hotelach dla

Spedzilismy w domku I super tydzien sylwestrowy 2015/16 cztery osoby = dwie pary. Juz pierwsze wrazenie z zewnatrz bylo fantastyczne a kiedy weszlismy do srodka i w tzw. zimowym tarasie czekala na nas pieknie ustrojona choinka, poczulismy sie jak w ... Czytaj dalej opinię
Grudzień 15
Iwona, Wiek 56-60, wczasy rodzinne

5.4
Warunki dobre ,cisza ,spokój ale blisko do sklepu czy na przystanek. No i widok na Giewont z okna nie do opisania. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą się wyciszyć wędrówkami po górach a wieczorkiem odpoczynek przy kominku :) Czytaj dalej opinię
Październik 15
Paweł, Wiek 31-35, para

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Byliśmy z przyjaciółmi na weekend majowy w domkach pod reglami. Fantastyczne warunki, miła obsługa. Wielki pozytyw. Z pewnością nie był to nasz jedyny raz w tym miejscu :) Cena jest bardzo atrakcyjna. Czytaj dalej opinię
Maj 15
Kamila, Wiek 19-25, przyjaciele

w archiwum
Polecam w 100%-ach.Piekna zabudowa w pieknym miejscu Zakopanego. Styl zabudowy iście regionalny ale w najpiękniejszym wydaniu! Bez kiczu i tandety.Bardzo wygodny,przestronny domek(mieszkalismy w drewnianym) i ku naszemu zaskoczeniu bardzo wysoki standa... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 14
Magdalena, Wiek 51-55, przyjaciele

w archiwum
Byłem u Pana Jędrysa latem. Było naprawdę fajnie, atmosfera jak w domu. robiliśmy grila, ognisko. Wcześnie rano w góry. Polecam wszystkim Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Maciej, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Domki Pod Reglami w Zakopane? Dowiedz się jak inni ocenili Domki Pod Reglami Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Domki Pod Reglami Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Domki Pod Reglami w Zakopane. Opinie i oceny Domki Pod Reglami pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.