Domki Pod Reglami

Krzeptówki-Potok 11a,34-500 Zakopane, Polska
100% Rekomendacja 5.9 /6 Średnia ocen
5.7

5.9
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Polecam w 100%” czytaj więcej
lipiec 2017, Beata , 26-30
“Polecam bardzo! Byliśmy po raz drugi i wrócimy!” czytaj więcej
styczeń 2017, Agata , 41-45
Listopad 5℃ 3h 8 dni
Grudzień 1℃ 2h 7 dni
Styczeń -1℃ 3h 6 dni

5.7
4.9166666666667

38 opinie o hotelach dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
piękny domek (II a), duży, wygodny, bardzo czysty i w pełni wyposażony. dodatkową atrakcję stanowi piękny kominek (przygotowany już do rozpalenia sic!). Na terenie znajduje się plac zabaw z huśtawkami nie tylko dla dzieci :-) oraz miejsce na ognisko!. ... Czytaj dalej opinię
Lipiec 14
Magdalena, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

w archiwum
Wspaniałe miejsce na wypoczynek,w pokojach bardzo czysto.Pokoje gustownie i ze smakiem urządzone.Bardzo dobra lokalizacja,parking do dyspozycji,naprawdę godny polecenia.Na pewno tu jeszcze wrócimy. Czytaj dalej opinię
Marzec 14
Grzegorz, Wiek 41-45, przyjaciele

w archiwum
Nie można wymarzyć sobie czegoś piękniejszego. Wszystko zgodne z opisem, stan rzeczywisty dużo lepszy niż na zdjęciach. Domek przyjazny zarówno dzieciom jak i dorosłym. Już wiem że nie będę szukać innych noclegów w Zakopanem. Same plusy. Czytaj dalej opinię
Małgorzata, Wiek 31-35, przyjaciele

w archiwum
Miejsca NAPRAWDĘ godne polecenia. Obsługa profesjonalna. Dobra baza wypadowa na szlaki. Dobrze skomunikowana, a jednak z dala od hałasu i kiczu Krupówek. Sam domek przyjemny, czysty, funkcjonalny. Czytaj dalej opinię
Bartek, Wiek 36-40, przyjaciele

w archiwum
Piękny domek z widokiem na Tatry, budząc sie rano można oglądać Giewont. Warto przyjechać i zobaczyć. Cicha i spokojna okolica niedaleko od Doliny Kościeliskiej. Brak zastrzeżeń do obiektu i obsługi. Polecam Czytaj dalej opinię
Piotr, Wiek 19-25, przyjaciele

Szukasz opinii o Domki Pod Reglami w Zakopane? Dowiedz się jak inni ocenili Domki Pod Reglami Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Domki Pod Reglami Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Domki Pod Reglami w Zakopane. Opinie i oceny Domki Pod Reglami pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.