Domki Pod Reglami

100% Rekomendacja 5.9 /6 Średnia ocen
5.9
5.7

5.9
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Polecam w 100%” czytaj więcej
lipiec 2017, Beata , 26-30
“Polecam bardzo! Byliśmy po raz drugi i wrócimy!” czytaj więcej
styczeń 2017, Agata , 41-45
Styczeń -1℃ 3h 6 dni
Luty 2℃ 4h 5 dni
Marzec 6℃ 5h 7 dni

Z hotelu Domki Pod Reglami nie ma jeszcze nowych opinii od urlopowiczów..

1 opinia w archiwum

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Warunki dobre ,cisza ,spokój ale blisko do sklepu czy na przystanek. No i widok na Giewont z okna nie do opisania. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą się wyciszyć wędrówkami po górach a wieczorkiem odpoczynek przy kominku :) Czytaj dalej opinię
Październik 15
Paweł, Wiek 31-35, para

Szukasz opinie i oceny dla Domki Pod Reglami w Zakopane? Nie masz pomysłu dokąd pojechać na podróż poślubną, jaki hotel wybrać? Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie i oceny od innych, którzy spędzili wakacje ze swoją drugą połówką w Domki Pod Reglami. Dowiedz się jak inne pary, które były w Domki Pod Reglami ocenily ten hotel.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.