Opinia o hotelu Hotel Emocja SPA

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Krzysztof?
Opinia została przeczytana 162 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Polecam hotel !

hotel 4 piętrowy ( winda) na ostatnim pietrze piękny taras z widokiem na Jezioro Jamno. Czystość wzorcowa! Parking- przed hotelem góra na 6 aut ,ale obok duży gdzie można parkować..( ok 100 m).
Sniadania w cenie ,ale jest opcja - obiady w cenie 30 zł.
Goście -przede wszystkim Polacy, Niemcy, Skandynawowie.
Obok recepcji mały butik z wyrobami z bursztynu ( ,ale to nie masówka ).

Do jeziora ok 100m do morza ok 300m. Sam hotel leży w Unieściu a nie w Mielnie. Do centrum Mielna ( tam znajdziecie 2 duże supermarkety - Biedronka i Polo )ok 2km Ale i tak w pobliżu dziesiątki małych sklepików i restauracji/ barów. Polecam kanał Jamański łączący J. Jamno z morzem.
Warto pójść brzegiem morza ew drogą w kierunku Łazy - przy okazji zobaczycie starą bazę wojskową- najpierw III Rzesza później LWP.
Plaża bardzo czysta! Droga na Łazy doskonała. Ale już w Mielnie/ Unieście główna droga / ulica betonowe płyty ,które pamiętają czasy II WS.

perfekcyjna! Panie w recepcji czy personel sprzątający..bez zastrzeżeń. Miłe i kompetentne.

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Hotel Emocja SPA - Hotel Emocja- widok z ulicy
Opinie Hotel Emocja SPA - Taras na 4 piętrze hotelu

Sniadania doskonałe i w sumie duży wybór. Czystość bez zastrzeżeń..
jedyny maluteńki minusik to panie obsługujące mogłyby nie dyskutować o relacjach pracowniczych.... na tyle głośno ,że słychać. Gości to nie interesuje!

SPA - czysto - 3 sauny. Taras widokowy - leżaki , krzysła , stolik + cudowny widok na jezioro. W pokoju parawany w cenie. Szlafroki- wypożyczenie 20 zł za tydzień. Leżaki - wypożyczenie 15 zł dziennie co jest wg mnie cena zaporową tym bardziej ,że obok hotelu przy głównej ulicy gdzie są dziesiątki pawilonów / bud sprzedawane są leżaki,które można kupić w cenie od 50-100zł

TV, lodówka, łazienka- nowoczesna!, czystość nienaganna! Szkoda ,że nie ma czajnika...

Porady i polecenia

Prosze brać pokój od strony jeziora ew jeżeli boczny to nie od strony Mielna ( tam niedaleko jest knajpa gdzie w weekend do białego rana leci muzyka disco-polo )ale od strony Unieścia . W nocy hałas od jadących aut- płyty betonowe.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Komentarz od Hotelarza

Szanowny Panie Krzysztofie,

serdecznie dziękujemy za skorzystanie z usług Hotelu Emocja SPA oraz za Pański czas poświęcony na napisanie tak obszernej opinii. Niezmiernie cieszy nas najwyższa ocena, na jaką nas Pan ocenił. Szczególnie cieszą nas pozytywne słowa na temat personelu.
W letnich miesiącach parking przenosimy na sąsiednią działkę, ze względu na otwarcie letnich ogródków przy restauracji, pizzerii i kawiarni. Dziękujemy za uwagę odnośnie cen wypożyczenia leżaków - obecnie są w niższej cenie.

Będzie nam bardzo miło móc gościć Pana ponownie w naszym hotelu.
Z pozdrowieniami ze słonecznego Mielna - Unieścia.
Marcin Grześkowiak,
Manager

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Emocja SPA

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Superior z widokiem na krajobraz
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Polecam hotel !, Hotel Emocja SPA opinia Krzysztof. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Emocja SPA. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Krzysztof pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Emocja SPA, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong