w archiwum Opinia o hotelu Ośrodek wypoczynkowy Oasis Resort & Spa

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Christi...?
Opinia została przeczytana 854 razy.
Z: Niemcy
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Oasis Resort & Spa - Rewal *

Oasis Resort & Spa to prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Był to już nasz trzeci pobyt w tym hotelu. Panuje tutaj bardzo miła i rodzinna atmosfera. W hotelu jest tylko 11 apartamentów. Każdy może mieć tutaj zapewnioną prywatność. Pierwszym razem, gdy tutaj przyjechaliśmy, zarezerwowaliśmy Oasis Suite de luxe z tarasem na dachu i fantastycznym widokiem na morze. Tym razem mieszkaliśmy w Classic Suite w ogrodzie, mieliśmy taras oraz widok na ogród i basen. W tym apartamencie również bardzo nam się podobało.

Tylko kilka kroków do Bałtyku.

Pracownicy Oasis Resort & Spa są bardzo sympatyczni i kompetentni.

Byliśmy zachwyceni kuchnią polską i tajlandzką. Podobało nam się to, że mogliśmy zjeść obiad już od 13:00. Posiłek składał się z trzech dań. W 2011 roku restauracja w hotelu została wyróżniona przez gazetę zajmującą się tematyką kulinarną.

Bardzo zadbany ogród, basen i kosze plażowe. Pod drzewami i na łące można znaleźć zaciszne miejsca. Można się tutaj świetnie zrelaksować.

Wszystko pokoje są bardzo ładnie urządzone w stylu śródziemnomorskim. Wszędzie było bardzo czysto. W każdym pokoju jest bezpłatny internet.

Porady i polecenia

Dziękujemy pracownikom Oasis Resort & Spa za fantastyczny urlop. Do zobaczenia wkrótce.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Christine & Bernd w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Ośrodek wypoczynkowy Oasis Resort & Spa

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Suite Executive z widokiem na ogród
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Oasis Resort & Spa - Rewal, Ośrodek wypoczynkowy Oasis Resort & Spa opinia Christine & Bernd. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Ośrodek wypoczynkowy Oasis Resort & Spa. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Christine & Bernd pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Ośrodek wypoczynkowy Oasis Resort & Spa, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong