Willa Pod Piórem

Jaszczurówka 30 Zakopane, Polska
Zdjęcia - Willa Pod Piórem Zakopane

Brak opinii dla hotelu Willa Pod Piórem

Listopad 5℃ 3h 8 dni
Grudzień 1℃ 2h 7 dni
Styczeń -1℃ 3h 6 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Willa Pod Piórem.

Opinie w archiwum: 2 dla

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Fajna lokalizacja, blisko do szlaków turystycznych, lasu, centrum. To wszystko to czego szukaliśmy! Jedzonko w restauracji pyszne, zawsze na czas. Pokoje przestronne, wygodne!!! Czytaj dalej opinię
Lipiec 14
,
Anna, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

w archiwum
W pensjonacie spędziliśmy miły rodzinny urlop mając zapewnioną bardzo dobrą obsługę jak i wyżywienie(duża różnorodność). Dodatkowo dla nas bardzo dużym plusem było wydawanie posiłków do godziny 21:00, gdyż nie trzeba było martwić się, że po zejściu z g... Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
,
Andrzej, Wiek 31-35, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Willa Pod Piórem w Zakopane? Dowiedz się jak inni ocenili Willa Pod Piórem Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Willa Pod Piórem Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Willa Pod Piórem w Zakopane. Opinie i oceny Willa Pod Piórem pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index