Villa Baltica5.1 słońca z 4 opinii

ul. Emilii Plater 1, 81-777 Sopot, Polska
75% Rekomendacja 5.1 /6 Średnia ocen
4.3

5.1
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Bardzo blisko plaży. Widok na morze” czytaj więcej
listopad 2017, Patryk , 31-35

4.3
4.25
5.1

17 opinie o hotelach dla

Fajne miejsce. Pokój z widokiem na morze. Ekstra miejsce z dala od centrum. Blisko portu rybackiego. Bardzo blisko Bar Przystań w którym są świetne ryby :) Ogólnie polecam Sopot na krótko i na długo. Czytaj dalej opinię
Listopad 17
Patryk, Wiek 31-35, samemu
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Szczerze polecam ten hotel. Bardzo ładne i stosunkowo cisze otoczenie, lokalizacja na pięć z plusem. Śniadania wyborne, obsługa również bardzo profesjonalna. Polecam na każdy rodzaj wyjazdu Czytaj dalej opinię
Sierpień 17
Kasia, Wiek 31-35, para

3.4
Hotel średniej wielkości, średnio czysty, śniadanie wliczone w cenę, gośćmi są głównie Polacy z pojedynczymi przypadkami Rosjan i Niemców. Pokój z jedną gwiazdką to taki, w którym nie da się wytrzymać. W naszym nie dało się. Na zewnątrz było 6 stopni i... Czytaj dalej opinię
Maj 17
Dorota, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Bardzo klimatyczna willa, blisko morza i słynnego Monciaka w Sopocie. Obsługa przemiła, śniadanie niezbyt urozmaicone, ale dobre (ciężko wymagań ogromnego urozmaicenia w małej willi). Pokój czysty, duży. Pobyt wspominam bardzo miło Czytaj dalej opinię
Listopad 15
Szymon, Wiek 31-35, samemu

w archiwum
Mój pobyt w Villa Baltica będę miło wspominał. Po pierwsze bardzo dobra lokalizacja w Sopocie. 30m od morza, 100m od miejsca gdzie można kupić świeże albo wędzone ryby od rybaków. Blisko do mola ale na szczęście nie na tyle, żeby hałas mógł nam przes... Czytaj dalej opinię
Sierpień 15
Mariusz, Wiek 41-45, para
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Szukasz opinii o Villa Baltica w Sopot? Dowiedz się jak inni ocenili Villa Baltica Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Villa Baltica Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Villa Baltica w Sopot. Opinie i oceny Villa Baltica pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.