Hotel Berlin Golden Beach3.4 słońca z 50 opinii

3.6
2.8333333333333

41 opinie o hotelach dla

4.0
Gniazdka w pokoju nie dzialaja. nie sprawna suszarka do wlosow. Malo urozmaicone jedzenie. brak przekasek od 16 do 18 i po 20 Czytaj dalej opinię
Wrzesień 17
Krzysztof, Wiek 26-30, para

hotel duzy i czysty, posciel i reczniki wymieniane na biezaco. duzy wybor jedzenia, smaczne. personel uprzejmy, usmiechniety i pomocny, bezproblemowy kontakt po angielsku a nawet po polsku. all 24h polecamy Czytaj dalej opinię
Sierpień 17
Kuba, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

Hotel bardzo dobrze położony, przy samej plaży. Pokoje duże, sprzątane codziennie. Na recepcji i w restauracji obsługa - młodzi ludzie mówiący po angielsku. Jedzenie może i trochę monotonne, ale wiadomo w jeden dzień jesz to w drugi tamto. Super obsług... Czytaj dalej opinię
Bartlomiej, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

1.0
Nie polecam nie jedźcie tam szkoda kasy i traktują nas jak zero tylko Niemcy się liczą a i sam pan rezydent to cham tylko kasa się dla niego liczy o leżaki na plaży to o 8 to zapomni chyba że chcesz się z kimś pobić ogòlnie syf nie polecam na basenie t... Czytaj dalej opinię
Lena, Wiek 41-45, para

bardzo slabe wyzywienie ,malo urozmmaicone,ciagle to samo,kucharze do szkoly ,brak smakow w potrwwach ogolnie slabo przez caly pobyt 0 ryb Czytaj dalej opinię
Stefan, Wiek 41-45, para

Szukasz opinii o Hotel Berlin Golden Beach w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Berlin Golden Beach Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Berlin Golden Beach Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Berlin Golden Beach w Złote Piaski. Opinie i oceny Hotel Berlin Golden Beach pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.