Opinia o hotelu Garni Tschutscherhof

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Lidia?
Opinia została przeczytana 48 razy.
Z: Polska
Rodzaj podróży: Sporty zimowe
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Zdecydowanie polecam!

Przesympatyczne miejsce. Pensjonat mieści się w kilkusetletnim budynku o wyjątkowym klimacie. Ładne widoki z okien. Chociaż w centrum miejscowości, to cisza i spokój. Jest narciarnia. Gospodarz przesympatyczny, dużo wie o okolicy. Świetne śniadania.

Położony w centrum miejscowości. Dojazd na stoki zajmuje ok 15 min.

Gospodarz bardzo uprzejmy, sympatyczny. Cierpliwie odpowiadał na wszelkie nasze pytania. Zawsze można było na niego liczyć.

Śniadania z lokalnych produktów. Wędliny, sery, świeże owoce, warzywa, płatki, soki, ciasto, wybór pieczywa, dobra kawa. Zdecydowanie powyżej włoskiego standardu!

Sport i rozrywkanie użyto

Pokoje urządzone prosto, ale ze smakiem. Łazienki mają swoje lata, ale wcale na tym nie tracą. Wręcz przeciwnie - zyskują na uroku. Jest ciepło i bardzo czysto.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Garni Tschutscherhof

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? brak danych
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Zdecydowanie polecam!, Garni Tschutscherhof opinia Lidia. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Garni Tschutscherhof. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Lidia pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Garni Tschutscherhof, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong