Hotel NevadaHotel Nevada

Poźrzadło 5a/C 66-220 Łagów Lubuski , Polska

Brak opinii dla hotelu Hotel Nevada

Styczeń 1℃ 1h 8 dni
Luty 2℃ 2h 7 dni
Marzec 7℃ 4h 7 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy żadnych aktualnych opinii o Hotel Nevada.

Opinie w archiwum: 2

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel odwiedzam dwa, trzy razy w miesiącu. Wyraźnie widać zużycie wyposażenia hotelu, szczególnie w łazience. W ogóle lichej jakości materiały. Personel nie naprawia uszkodzeń mimo wiedzy o nich. Dostępu do netu nie ma od kilku miesięcy. Sygnał telewiz... Czytaj dalej opinię
Marzec 11
,
Piotr, Wiek 36-40, przyjaciele

w archiwum
Bardzo przyzwoity parterowy hotelik 3 gwiazdkowy przy ogromnym parkingu . W pobliżu supermarket, kantor wymiany walut, myjnia, sklep TV, serwis cb-radio, sklep z częściami motoryzacyjnymi oraz stacja benzynowa. Hotel oddalony jest 46 km.od granicy. P... Czytaj dalej opinię
Lipiec 10
,
Jędrek, Wiek 51-55, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Hotel Nevada w Poźrzadło? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Nevada Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Nevada Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Nevada w Poźrzadło. Opinie i oceny Hotel Nevada pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index