w archiwum Opinia o hotelu Sanatorium Przy Tężni

odJeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Bożena?
Opinia została przeczytana 16283 razy.
Z: Polska
Wiek: 51-55
Czas podróży: sierpień 12
Podróż z : para
dzieci: brak
Długość pobytu: 2 tygodnie
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 3.8

Inowrocław jest piękny

Hotel
5.0
Słońca

Sanatorium jest niedawno po remoncie. Sprawia wrażenie nowoczesnego i takim jest, szczególnie baza zabiegowa. Dużym plusem jest basen solankowy. Wokół budynku piękny ogród i kącik z leżakami do wypoczynku. Goście sanatorium to przede wszystkim ludzie starsi, chociaż zdarzają się osoby młode szczególnie jako kuracjusze tzw. prywatni.


Położenie
6.0
Słońca

Położenie najlepsze z możliwych w tej okolicy, a mianowicie przy samych tężniach i parku. Park jest pięknie utrzymany, z niezliczoną ilością przepięknych alejek. Przy tęniach ładny plac zabaw dla dzieci, a dla dorosłych na powietrzu siłownia z której można korzystać bezpłatnie praktycznie całą dobę. Same tężnie są cudowne, te które są w osławionym Ciechocinku nie mogą się porównywać. Przede wszystkim czuć solankę, mnóstwo ławeczek, wieczorem pięknie oświetlone, a do tego wieczorem iluminacje, które dodają tężnią niesamowitego uroku. Do sklepów idzie się przez park jakieś 10 minut.


Serwis
3.0
Słońca

Uprzejmość personelu pozostawia wiele do życzenia, a zaczyna się od recepcji. Pani przyjmująca gości w międzyczasie odbiera telefony przez co bardzo przedłuża przyjęcie gościa jednocześnie w ten sposób lekceważąc go od samego wejścia. Nie sądzę aby któraś z Pań recepcjonistek tam zatrudnionych znała jakikolwiek język obcy.Aby dostać dodatkowy ręcznik ( w pokoju tylko był jeden, mydełka itp. brak) byłam w recepcji trzy razy, po czym za trzecim razem zostałam poinformowana, że to nie należy do obowiązków recepcji i mam sobie sama szukać Pani Pokojowej i z nią załatwiać sprawę dodatkowego ręcznika. Pokój dostatecznie sprzątnięty był tylko w dniu przyjazdu, później sprzątanie ograniczało się do przetarcia mopem podłogi i wyniesienia śmieci. Na podłodze wyczuwało się pod kapciami piach, umywalka, lustro i cała reszta w łazience przez dwa tygodnie pobytu nietknięte.


Gastronomia
2.0
Słońca

Polecają za dodatkową opłatą tzw. stół szwedzki. Niestety stół szwedzki ograniczał się do tego samego co na stołówce ogólnej z tym tylko, że trzeba się było samemu obsłużyć, a na stołówce kelnerki osobiście przynosiły jedzenie. Kiedy spóźniliśmy się z mężem na kolację około 10 minut, na stole zostały tylko trzy listki sałaty. Dopiero po interwencji przyniesiono nam z wielką łaską parę plastrów wędliny. Talerze brudne, mokre czyli poprostu niedomyte. Płatki śniadaniowe w trzech rodzajach stały na stole, ale chyba tylko do dekoracji ponieważ nie było do nich mleka, a jak się pojawiło to w takiej ilości, że nie starczyło dla wszystkich chętnych. Torebki z herbatą pod wydział i tylko w jednym rodzaju. Ogólnie stół nie miał nic wspólnego ze "stołem szwedzkim" - porażka.Po osobistej skardze u Dyrektora sanatorium jedzenie poprawiło się. Na jednym ze stołów postawiono wodę z cytryną do picia. No cóż stała tam prawie tydzień, aż zakwitła, a nad dzbankiem pastwiły się muszki tzw. owocówki, została dopiero sprzątnięta po w/w interwecji.


Sport i rozrywka
4.0
Słońca

W ogrodzie wystawione leżaki do odpoczynku.
organizowane są za dodatkową opłatą wycieczki i wieczorki taneczne.


Pokój
3.0
Słońca

Pokój dwuosobowy bez balkonu, bez telefonu, przy rezerwacji miał być z widokiem na tężnie, był z widokiem na sąsiedni budynek. Dla małżeństwa wyposażony w dwa tapczaniki jednoosobowe. Na wyposażeniu pokoju czajnik elektryczny, chłodziarka, telewizor radio oraz dwa różne leżaki ( do dziś nie rozumiem po co), stolik i dwa niewygodne krzesła.Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Sanatorium Przy Tężni

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Najlepsza cena z widokiem na dziedziniec
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? nie, gorzej
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, gorzej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Inowrocław jest piękny, Sanatorium Przy Tężni opinia Bożena. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Sanatorium Przy Tężni. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Bożena pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Sanatorium Przy Tężni, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreview typelong