Blue Reef Red Sea Resort5.2 słońca z 168 opinii

90% Rekomendacja 5.2 /6 Średnia ocen

• odległość do plaży
  • kompetentny personel
  • czystość w pokoju
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • przystosowanie dla osób niepełnosprawnych
  • piękny basen
Marzec 29℃ 10h 0 dni

4.9
4.3333333333333

214 opinie o hotelach dla

Bardzo miła obsługa zarówno animatorów jak i pracowników obsługujących bary przy basenie a zarazem i plaży. Polecam serdecznie. Szału nie ma ale to tylko pokój do spania w miarę czysto sprzątanie każdego dnia. Dla nie wymagających za bardzo będzie dob... Czytaj dalej opinię
Matt, Wiek 31-35, para

Bardzo przyjazna oraz pomocna obsługa. Piękna plaża, dobre jedzenie, relaksujące masaże, cichy hotel sprzyjający odpoczynkowi i naładowania baterii. Czytaj dalej opinię
Dorota, Wiek 31-35, para

Hotel o dobrym standardzie, bardzo czysty. Bardzo miła obsługa i rewelacyjna kuchnia. W basenie ciepła woda. Obok hotelu szkoła nurkowania. Czytaj dalej opinię
Adam, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Jak zwykle wspaniałe miejsce. Polecam. Świetna szkoła nurkowania. Dobra kuchnia. Miła obsługa. Bardzo miły właściciel. Polecam Czytaj dalej opinię
Paweł, Wiek 36-40, para

Hotel na średnim poziomie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Zawsze chętni do wspólnej gry. Jedyny problem to niska jakość pokoi. Podróż do hotelu z lotniska zajebał około 30 min, więc ok. Czytaj dalej opinię
Paweł, Wiek 31-35, para

Szukasz opinii o Blue Reef Red Sea Resort w Marsa Alam? Dowiedz się jak inni ocenili Blue Reef Red Sea Resort Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Blue Reef Red Sea Resort Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Blue Reef Red Sea Resort w Marsa Alam. Opinie i oceny Blue Reef Red Sea Resort pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.