Opinie Orzechowo

Orzechowo
Średnia ocen
5
6.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Orzechowo

Orzechowo

Orzechowo to niewielka, aczkolwiek niezwykle malownicza miejscowość położona w północnej części województwa pomorskiego. Zlokalizowana jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, kilka kilometrów na wschód od Ustki.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów miejscowość ta to bardzo popularne miejsce letniskowe, do którego co roku w sezonie letnim ściągają turyści praktycznie z całej Polski. Dobrze rozwinięta jest tu agroturystyka, Orzechowo słynie z dużej ilości domków letniskowych i miejsc na kempingi.

Ten urokliwy pomorski zakątek jest idealny do spokojnego wypoczynku czy to na pobliskiej piaszczystej plaży, czy też w okolicznych lasach. To idealne miejsce dla miłośników czystego, rześkiego powietrza, oraz kontaktu z dziką przyrodą.


Opinie Orzechowo: 1

6.0
Słońca
Orzechowo, to przepiękna, mała miejscowość nad morzem, gmina Ustka. Spokój, cisza i przepiękne widoki. Najcudowniejsze wybrzeże klifowe jakie widziałam. Mogę tylko powiedzieć: Cudze chwalicie, swojego nie znacie! Warto przekonać się osobiście. Czytaj dalej opinię
lipiec 11,
Kasia, Wiek 26-30

Hotele w okolicy

5.0
Słońca
Rekomendacja: 79%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 3,2 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 3,3 km

5.7
Słońca
Rekomendacja: 95%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 3,8 km
Goście chwalą: przystosowanie dla rodzin z dziećmi, urozmaicone jedzenie, ogólną czystość, czystość w pokoju, wielkość łazienki


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Orzechowo, infromacje o Orzechowo od urlopowiczów, - porady Pomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index