Atrakcja turystyczna Aleja zakochanych i Aleja różana

Opinie Aleja zakochanych i Aleja różana

Aleja zakochanych i Aleja różana

Aleja zakochanych i Aleja różana nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Aleja zakochanych i Aleja różana, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Aleja zakochanych i Aleja różana

Charakterystyka ogólna

W Rewalu znajdziemy dwie przepiękne aleje, obydwie znajdujące się niedaleko wybrzeża. Pierwsza z nich, Aleja Zakochanych, to trasa spacerowa, którą dojdziemy aż do tarasu widokowego. Umieszczono tutaj między innymi ławkę z rzeźbami Romea i Julii, a także tabliczki z miłosnymi wyznaniami zapisanymi w różnych językach.

Nieopodal Alei Zakochanych mieści się kolejna romantyczna ścieżka – Aleja Różana. Posadzono wzdłuż niej krzewy aż 148 gatunków róż. Gdy kwitną, od zapachu może się zakręcić w głowie.


Ten temat jest zamknięty.

Hotele w okolicy

5.9
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,6 km

5.8
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,6 km
Goście chwalą: przyjazny personel, piękną restaurację, dogodny Check in/Check out, przystosowanie dla rodzin z dziećmi, dobrą znajomość języków obcych

4.8
Słońca
Rekomendacja: 75%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,2 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Aleja zakochanych i Aleja różana, infromacje o Aleja zakochanych i Aleja różana od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index