Atrakcja turystyczna Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra

Opinie Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra

Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Sport zimowy

Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra

Łysa Góra to jedno z najczęściej wybieranych przez narciarzy miejsc w Sudetach. Przepiękne trawiaste zbocza, długie wyciągi i idealnie utrzymane stoki - to z pewnością wystarczająca reklama dla tego miejsca. Wyciągi orczykowe na Łysej Górze są w grupie najlepszych w Sudetach Zachodnich.
Niestety, w Dziwiszowie nie istnieje coś takiego, jak baza noclegowa. Takiego stanu rzeczy nie poprawiają prywatne kwatery, gdyż nie są w stanie gościć wszystkich chętnych. Nie zmienia to faktu, iż Dziwiszów z pewnością warto odwiedzić.


 
Stacja Narciarska Łysa Góra
udostępnia narciarzom i snowboardzistom trzy łatwe (niebieskie) trasy zjazdowe, z których każda ma długość 1000 metrów. Na szczyt można dostać się wyciągiem orczykowym o długości 900 metrów lub jednym z czterech dostępnych wyciągów talerzykowych o długości od 600 do 900 metrów. Stok jest sztucznie naśnieżany oraz oświetlany.

Polecane dla: początkujących narciarzy i snowboardzistów.


Hotele w okolicy

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 8,2 km

4.8
Słońca
Rekomendacja: 91%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 8,5 km
Goście chwalą: dogodny Check in/Check out, przyjazny personel, dobrą znajomość języków obcych, urozmaicone jedzenie, smaczne jedzenie

5.4
Słońca
Rekomendacja: 89%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 9,3 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra, infromacje o Dziwiszów Stacja Narciarska Łysa Góra od urlopowiczów, - porady Dolnośląskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index