Atrakcja turystyczna Plaża Międzyzdroje

Opinie Plaża Międzyzdroje

Plaża Międzyzdroje
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Plaża / wybrzeże
Średnia ocen
4.1666666666667
5.0
Słońca
Rekomendacja 86%

Opis Plaża Międzyzdroje

Charakterystyka ogólna

Międzyzdroje to naprawdę atrakcyjne kąpielisko, malowniczo położone między szeroką plażą z klifowym wybrzeżem i lasami Wolińskiego Parku Narodowego. Głównymi czynnikami przyciągającymi turystów są: czyste wody Zatoki Pomorskiej, leczniczy mikroklimat, wspaniała przyroda oraz piękny krajobraz, który możemy podziwiać podczas wakacyjnych spacerów. Ponadto, w sezonie letnim Międzyzdroje dbają o rozbudowaną ofertę kulturalną, w której nie zapomina się zarówno o ludziach starszych, jak i tych najmłodszych. Najstarszą z odbywających się tutaj cyklicznie imprez jest Festiwal Chóralny. Warto wspomnieć jeszcze o odbywającym się od 1997 roku festiwalowi filmowemu, dzięki któremu Międzyzdroje można spokojnie nazwać letnią filmową stolicą Polski. W czasie imprezy, czołowe osobistości polskiej sceny filmowej pozostawiają odciski swych dłoni na chodniku przy Promenadzie Gwiazd.

Jednak to, co najbardziej przyciąga do Międzyzdrojów, to plaża i bardzo dobra infrastruktura w jej pobliżu - prawie nie wychodząc z samej plaży, możemy zjeść dobry obiad, wypić kawę czy coś zimnego. Również, jeśli zapomnimy z domu parawanu czy dmuchanej zabawki dla naszego smyka, możemy kupić wszystkie potrzebne akcesoria. Wszystkie potrzebne rzeczy, jak i pamiątki, możemy kupić w dużym handlowo-rozrywkowo-gastronomicznym centrum Międzyzdrojów, które znajduje się niedaleko molo.
Międzyzdrojska plaża i okoliczny krajobraz jest bardzo zróżnicowany. 3-4 km na wschód od centrum, plaża przechodzi w piękny kamienisty klif, który należy do parku narodowego. Zaś oddalając się na tą samą odległość na zachód, będziemy mogli cieszyć się półdzikimi plażami naturystów.


50 zdjęcia: Plaża Międzyzdroje

Plaża Międzyzdroje
od Michael
z dnia: 01.08.2016
Plaża Międzyzdroje
od Heike
z dnia: 01.08.2016

Plaża Międzyzdroje
od Mirek
z dnia: 01.07.2016
Plaża Międzyzdroje
od Mirek
z dnia: 01.07.2016

Plaża Międzyzdroje
od Karol
z dnia: 01.02.2016
Plaża Międzyzdroje
od Karol
z dnia: 01.02.2016
Następne zdjęcia atrakcji turystycznych

Hotele w okolicy

5.1
Słońca
Rekomendacja: 90%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,1 km
Goście chwalą: czystość w restauracji, możliwości rozrywki w okolicy, ogólną czystość, dogodny Check in/Check out, czystość w pokoju

5.3
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,2 km

5.3
Słońca
Rekomendacja: 91%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,3 km
Goście chwalą: wielkość pokoju, dogodny Check in/Check out, przyjazny personel, dobre wyposażenie pokoju, stan hotelu


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Plaża Międzyzdroje, infromacje o Plaża Międzyzdroje od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index