Atrakcja turystyczna Park linowy Hardcore Olsztyn

Opinie Park linowy Hardcore Olsztyn

Park linowy Hardcore Olsztyn
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Inne

Park linowy Hardcore Olsztyn nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Park linowy Hardcore Olsztyn, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Park linowy Hardcore Olsztyn

Informacje ogólne: Park Linowy Hardcore to atrakcja proponowana nam przez Olsztyn. Stolica Warmii i Mazur na swojej mapie ma miejsce, w którym na drzewach rozpięte liny, platformy i przeszkody zapewnią przypływ adrenaliny każdemu. Przeszkolona obsługa parku zapewni bezpieczeństwo zarówno starszym, jak i najmłodszym gościom. W parku możemy wybierać spośród kilku tras. Pierwsza trasa to tor przeszkód nad rzeką. Znajduje się 15 metrów nad ziemią, a jego długość to 150 metrów. Kolejna trasa to leśny tor przeszkód, odpowiedni dla osób, które nie chcą pokonywać przeszkód nad ziemią. Na trasie napotkamy kilkanaście platform i różnorodne przeszkody. Zamieszczone są na wysokości od 5 do 11 metrów. Jest to tor odpowiedni dla dzieci i osób mających lęk wysokości. Na odważnych gości czeka też skok wahadłowy, oddawany z wysokości 16 metrów, czyli czteropiętrowego budynku! Dodatkowej wysokości nabierzemy dzięki temu, że skaczemy ze skarpy - 25 metrów. Czekają na nas również tyrolki - wrażenie gwarantowane już podczas wspinania na platformę. Zjeżdżamy 22 metry nad ziemią i rzeką, a następnie wracamy na kolejnej linie, co w sumie daje 250 metrów emocji. Most kładkowy jest przeznaczony dla osób niebojących się wysokości, gdyż rozpościera się nad przepaścią, a jego długość to 110 metrów. 125 metrów z kolei to długość mostu dwulinowego również zapewniającego zastrzyk adrenaliny. Osobom szczupłym będzie go łatwiej pokonać.

Informacje praktyczne: Park Linowy Hardcore Las Miejski, wejście od ulicy Radiowej. Olsztyn
Tel. 501 150 569
e-mail: hardcore-park@infotour24.com
GPS: N53º47'39''   E20º28'40''
Godziny otwarcia: W sezonie wakacyjnym: codziennie od godziny 10:00 do zachodu słońca. Od września do 10. listopada: park czynny w piątki i soboty w godzinach: od 10:00 do 21:00
Ceny wahają się od 25 do 70 złotych.
Więcej informacji: http://www.park-linowy-hardcore.pl


Hotele w okolicy

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,7 km

5.2
Słońca
Rekomendacja: 90%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,0 km

5.4
Słońca
Rekomendacja: 93%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,5 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Park linowy Hardcore Olsztyn, infromacje o Park linowy Hardcore Olsztyn od urlopowiczów, - porady Warmińsko-Mazurskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index