Atrakcja turystyczna Restauracja Hotel Maes i Neuadd

Opinie Restauracja Hotel Maes i Neuadd

Restauracja Hotel Maes i Neuadd
Kategoria: Wyżywienie i napoje
Podkategoria: Restauracja

Restauracja Hotel Maes i Neuadd nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Restauracja Hotel Maes i Neuadd, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Restauracja Hotel Maes i Neuadd

Restauracja Hotel Maes y Neuadd znajduje się w małym dworku, który został przystosowany do potrzeb turystów. Można tam znaleźć również wiele opcji zakwaterowania odpowiednich dla potrzeb każdego odwiedzającego. W restauracji istnieje możliwość zjedzenia zarówno śniadania, jak i obiadu czy też kolacji.

Restauracja specjalizuje się głównie w daniach kuchni międzynarodowej i oferuje również organizację prywatnych wydarzeń, takich jak wesela, urodziny, oraz wszelkie inne imprezy. Dostępne są także prywatne miejsca parkingowe dla gości oraz przestronny garaż.

Adres:
Talsarnau, Harlech, Gwynedd LL47 6YA, Wielka Brytania

Telefon:
44 1766 780200Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Restauracja Hotel Maes i Neuadd, infromacje o Restauracja Hotel Maes i Neuadd od urlopowiczów, - porady Walia

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index