Atrakcja turystyczna Restauracja Pod Strzechą

Opinie Restauracja Pod Strzechą

Restauracja Pod Strzechą
Kategoria: Wyżywienie i napoje
Podkategoria: Restauracja
Wyżywienie i napoje
5.0
Słońca
Serwis
5.0
Słońca
Położenie
6.0
Słońca
Wyposażenie
5.0
Słońca
Średnia ocen
4.4166666666667
5.3
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Restauracja Pod Strzechą

Restauracja Pod Strzechą w Stegnie to lokal z wyjątkowo ładnym wystrojem, jaki rzadko spotyka się w nadmorskich punktach gastronomicznych. W menu królują tradycyjne polskie potrawy, takie jak na przykład pierogi oraz schab w sosie kurkowym. Porcje podawanych potraw są duże i sycące, ale także ceny nie należą do zbyt niskich.

Polecane dla: Restaurację Pod Strzechą dobrze będzie odwiedzić, szukając miejsca zarówno na obiad z rodziną, jak i większą uroczystość czy wieczór w gronie znajomych.

Typy kuchni: polska, tradycyjna

Adres: ul. Jagiełły 13, 82-103 Stegna


Ten temat jest zamknięty.

Opinie Restauracja Pod Strzechą: 1

5.3
Słońca
Odwiedziłam Pod Strzechą dawno temu i wtedy niezbyt mi się spodobało, ale postanowiłam dać restauracji jeszcze jedną szansę. Pierogi - czyli mój mały sprawdzian dla knajpek - były bardzo dobre i duże, szczególnie jak na takie niewysokie ceny. Czytaj dalej opinię
lipiec 13,
Weronika, Wiek 26-30


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Restauracja Pod Strzechą, infromacje o Restauracja Pod Strzechą od urlopowiczów, - porady Pomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index