Atrakcja turystyczna Galeria Handlowa Solvay Park

Opinie Galeria Handlowa Solvay Park

Galeria Handlowa Solvay Park
Kategoria: Zakupy i shopping
Podkategoria: Centrum handlowe

Galeria Handlowa Solvay Park nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Galeria Handlowa Solvay Park, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Galeria Handlowa Solvay Park

Informacje ogólne Galeria handlowa Solvay Park w Krakowie w dzielnicy XIII Podgórze dzięki swojemu pięknemu położeniu nie tylko oferuje liczne sklepy, lecz także został przystosowany do celów turystycznych. Nazwa Solvay Parku pochodzi od byłych zakładów Sodowych Solvay, obok których się znajduje. Przez teren parku od wchodu przepływa potok Urwisko. Solvay Park zajmuje 11 hektarów, z których część pokryta jest zielenią oraz alejkami spacerowymi. Na terenie parku znajdują się ławeczki, liczne latarnie i kosze. Można w nim również zagrać w koszykówkę, tenisa stołowego, a także w szachy. Samo centrum wznosi się na trzech poziomach: na poziomie podziemnym działają delikatesy Eco oraz sala fitness sieci Platinium. Na parterze można znaleźć Media Markt, a także punkty gastronomiczne, sklepy z obuwiem i odzieżą oraz lokale usługowe. Pierwsze piętro dedykowane jest przede wszystkim sklepom z modą, także dla dzieci. Na terenie Solvay Park działa bezpłatne Wi-Fi. Aby być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi przez Solvay Park lub promocjami na terenie centrum, warto odwiedzać jego stronę internetową, bądź zapisać się na newsletter.

Informacje praktyczne Galeria Handlowa Solvay Park ul. Zakopiańska 105 30-418 Kraków
Centrala: 012 257 39 10
Email: centrum@solvaypark.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Sobota: 9:00 - 21:00 Niedziela: 10:00 - 20:00
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.solvaypark.pl
Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie galerii znajduje się pokój dla rodziców z dziećmi.


Hotele w okolicy

5.4
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,7 km

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,6 km

4.7
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,7 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Galeria Handlowa Solvay Park, infromacje o Galeria Handlowa Solvay Park od urlopowiczów, - porady Małopolskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index