Opinie Galeria Plaza

Galeria Plaza
Kategoria: Zakupy i shopping
Podkategoria: Centrum handlowe

Galeria Plaza nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Galeria Plaza, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Galeria Plaza

Informacje ogólne Galeria handlowa Plaza Lublin posiada 3 kondygnacje, na których można znaleźć niezwykłe atrakcje – nie tylko najlepsze w Lublinie marki odzieżowe, lecz również centrum rozrywki Fantasy Park oraz kino Cinema City. Obok delikatesów Delima działa w galerii Plaza Lublin ponad 150 sklepów marek z różnych branż: modowych, gastronomicznych, kosmetycznych i obuwniczych. Ważnymi punktami na planie centrum Plaza są sklepy: Mango, Venezia, Solar, Esprit czy CCC. Swoje usługi na terenie galerii Plaza świadczą: Akademia Fryzjerska Berendowicz&Kublin, poczta, kantor czy punkt dorabiania kluczy. Kino Cinema City znajdujące się w Plaza Lublin jest jedynym tego typu obiektem w mieście i oferuje 8 sal kinowych, w których wyświetlane są filmowe przeboje. Osoby oczekujące relaksu przy smacznych daniach powinny wybrać się do części restauracyjnej w centrum Plaza. Sphinx Pizza Dominium, Coffee Heaven czy lodziarnie Grycan zapraszają na niezapomniane przeżycia kulinarne. Obiekt jest obsługiwany przez monitorowany parking na 700 miejsc.

Informacje praktyczne CHR Lublin Plaza, ul. Lipowa 13, 20-024 Lublin
tel: 81 536 22 03
fax: 81 536 22 04
e-mail: lublinplaza@segece.pl
Godziny otwarcia: Centrum Lublin Plaza jest czynne codziennie przez cały rok w godzinach 9.00-21.00
Więcej informacji na stronie internetowej: www.lublinplaza.pl Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie galerii znajduje się pokój dla rodziców z dziećmi.


Hotele w okolicy

4.8
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,4 km

5.8
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,4 km

5.5
Słońca
Rekomendacja: 97%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,5 km
Goście chwalą: dobrą znajomość języków obcych, przyjazny personel, dogodny Check in/Check out, dogodne położenie na wycieczki fakultatywne, ogólną czystość


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Galeria Plaza, infromacje o Galeria Plaza od urlopowiczów, - porady Lubelskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index