Opinie Galeria Odel

Galeria Odel
Kategoria: Zakupy i shopping
Podkategoria: Centrum handlowe
Średnia ocen
5
6.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Galeria Odel

Odel to jedno z najpopularniejszych i najnowocześniejszych centrów handlowych nie tylko w Kolombo, ale w całej, zachodniej części Sri Lanki. Poniekąd stanowi ono jedną z atrakcji turystycznych, która każdego roku przyciąga tysiące mieszkańców oraz turystów.

Na 33 000 metrach kwadratowych powierzchni mieści się mnóstwo butików i punktów usługowych. Znajdziemy tutaj sklepy odzieżowe znanych marek, perfumerie, drogerie, herbaciarnie, lodziarnie, księgarnie, sklepy z asortymentem sportowym, centra rozrywki dla dzieci, spa oraz kawiarnie i restauracje. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa architektura centrum. 

Jest to biały, elegancki, ukryty za drzewami budynek, otoczony ogrodzeniem z 2 bramami. Jednym z jego charakterystycznych elementów jest wieża zegarowa w kształcie kopuły opartej na kilku kolumnach. Najlepszą opcją na dotarcie do Odel jest podróż tuk-tukiem lub taksówką. Centrum handlowe otwarte jest codziennie od 10:00 do 20:00.


Hotele w okolicy

5.3
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,2 km

5.3
Słońca
Rekomendacja: 93%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,5 km

4.3
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,9 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Galeria Odel, infromacje o Galeria Odel od urlopowiczów, - porady Sri Lanka Wybrzeże Zachodnie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index