Opinie Aquapark Pluski

Aquapark Pluski
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Basen

Aquapark Pluski nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Aquapark Pluski, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Aquapark Pluski

Informacje ogólne

Koło Olsztyna, w miejscowości Pluski działa znajdujący się na trzech poziomach kompleks basenów Termy Medical WARMIA PARK. Kilka basenów i centrum odnowy biologicznej zapewnia relaks i wspaniały odpoczynek. Na terenie WARMIA PARK można korzystać z tzw. „rwących rzek”, które dają złudzenie kąpieli w górskim potoku, tężni solankowych, basenowych jaskiń z akwariami, ścianki wspinaczkowej, jacuzzi, gejzerów, grot zakochanych, a także łączki-solarium ze światłoterapią. Termy Warmia posiadają również bogatą ofertę dla dzieci, seniorów i młodzieży.

Baseny
Basen solankowy znajdujący się w obrębie SPA jest nowoczesnym obiektem zapewniającym wodę na poziomie zasolenia 4%, która gwarantuje lecznicze właściwości. Dwa baseny: sportowy i rekreacyjny oferują liczne atrakcje oraz możliwość ćwiczenia pływania na dystansie olimpijskim – 25 metrów oraz hydromasaże, podwodne akwaria i groty zakochanych. Do basenów w aquaparku Pluski prowadzi pięć zjeżdżalni o różnym stopniu nachylenia i różnej prędkości zjazdu. Żółta i zielona to zjeżdżalnie ekstremalne, dostępne dla dzieci powyżej 12 roku życia, czerwona i szara to łagodne zjeżdżalnie dla wszystkich, a w brodziku umiejscowiona jest mini zjeżdżalnia dla dzieci. Dodatkowo do basenu rekreacyjnego wpada „rwąca rzeka” – prąd wodny dający złudzenie kąpieli w prawdziwej rzece.

Dodatkowe atrakcje
Na zewnątrz umiejscowione są dwa jacuzzi przez cały rok oferujące masaż wodą i powietrzem. Są to jacuzzi solankowe oraz z kolonoterapią. Wewnątrz znajduje się jedno jacuzzi o temperaturze wody 33 stopni Celsjusza. W Termach WARMIA znajdują się również tężnie solankowe o zbawiennym działaniu związków soli zawartych w powietrzu. Pod wodą można znaleźć akwaria z roślinożernymi rybkami oraz groty zakochanych z łóżkami masującymi. Dzieci mogą bawić się w brodziku z dinozaurem i mini zjeżdżalnią na bezpiecznej głębokości 40 centymetrów. Istnieje również możliwość skorzystania z saun: sanarium, fińskiej, a także cadarium. Aquapark zaprasza również do korzystania ze ścianki wspinaczkowej i aquabaru.

Informacje praktyczne

Aquapark Termy Medical WARMIA PARK
Pluski ul. Pluszna 36, 11-034 Stawiguda

Tel.: +48-89-519-53-00, Fax: +48-89-519-53-03

e-mail: recepcja@warmiapark.pl

Ceny biletów wahają się od 10,00 do 29,00 zł
Więcej informacji na stronie: http://www.warmiapark.pl/


Ten temat jest zamknięty.

Hotele w okolicy

5.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 9,1 km

5.3
Słońca
Rekomendacja: 88%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 10,9 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Aquapark Pluski, infromacje o Aquapark Pluski od urlopowiczów, - porady Warmińsko-Mazurskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index