Atrakcja turystyczna Pole golfowe Neath Golf Club

Opinie Pole golfowe Neath Golf Club

Pole golfowe Neath Golf Club
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Golf

Pole golfowe Neath Golf Club nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Pole golfowe Neath Golf Club, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Pole golfowe Neath Golf Club

Neath Golf Club jest popularną atrakcją turystyczną się w Cadoxton, w Walii. Miejsce to oferuje wspaniałe przeżycie nie tylko dla profesjonalnych graczy, ale także dla nowicjuszy golfowych, którzy chcieliby albo udoskonalić swoje umiejętności albo po raz pierwszy spróbować swoich umiejętności w tym sporcie.

Neath Golf Club zapewnia 18-dołkowe pole golfowe z widokiem na dolinę Neath - jednocześnie oferując zapierające dech w piersiach widoki.

Istnieje możliwość, aby zjeść obiad w restauracji na terenie obiektu, wypożyczyć sprzęt w pro-shopie, skorzystać z szatni, a także wypożyczyć wózek golfowy.

Adres:
Neath Golf Club, Cadoxton, Neath, SA10 8AH


Hotele w okolicy

5.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 5,2 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Pole golfowe Neath Golf Club, infromacje o Pole golfowe Neath Golf Club od urlopowiczów, - porady Walia

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index