Atrakcja turystyczna Prom Jantar Kolberg - Bornholm

Opinie Prom Jantar Kolberg - Bornholm

Prom Jantar Kolberg - Bornholm
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Inne
Średnia ocen
0.83333333333333
1.0
Słońca
Rekomendacja 0%

Opis Prom Jantar Kolberg - Bornholm

Charakterystyka ogólna

Prom Jantar Kolberg – Bornholm to zbudowany w 1968 roku ekskluzywny katamaran pasażerski, który świadczy swe usługi w żegludze przez całą dobę i cały rok. Może pomieścić 288 pasażerów i 12-osobową załogę. Jego właścicielem jest Kołobrzeska Żegluga Pasażerska Sp. z o.o. Prom Jantar Kolberg zajmuje się podróżowaniem pasażerskim po kraju i zagranicy, a także pomiędzy portami Bałtyku. Jego stałą trasą jest Kołobrzeg-Bornholm. Prom zbudowany w Stoczni Wisła-Gdańsk przeszedł kompletną przebudowę i modernizację w 2005 roku. Statek posiada trzypoziomowy pokład, na którym znajduje się: kawiarnia, restauracja, a także dyskoteka. Każda z sal ma swój bar i gastronomię. Restauracja na Jantarze serwuje śniadania, obiadokolacje, dania dla wegetarian, a także ciepłe i zimne napoje. Istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych, szkoleń, konferencji, które można połączyć ze wspaniałym rejsem po morzu i zwiedzaniem Bornholmu. Do głównych atrakcji, z którymi można zapoznać się będąc już na wysypie, to wizyta Naturbornholm – miejscu, gdzie można znaleźć inspirację do odkrycia wszystkich uroków bornholmskiej przyrody. Możemy odwiedzić salę odkryć, która jest placem zabaw, opartym w głównej mierze na interaktywnych grach. Naturbornholm zaprasza wszystkich turystów pragnących zobaczyć zmaganie natury w czasie i przestrzeni. Atrakcyjne pokazy, wspomagane wiedzą przewodników oraz najnowsza technologia, zapewnią niezapomniane wspomnienia. Będą one pomocne w głębszym zrozumieniu nie tylko historii bornholmskiej przyrody, ale i podstawowych procesów występujących w naturze. Logiczne łączenie rozrywki, wiedzy i aktywnego udziału w proponowanych eksperymentach pozwoli na długo zachować fantastyczne wrażenia. Miłośnicy golfa również pokochają Bornholm. Wyspa spełnia wszystkie niezbędne warunki do uprawiania tego sportu. Pola golfowe są oferowane całorocznie, z naciskiem na realizacje rezerwacji w letnim okresie. Turyści mogą skorzystać z trzech pól golfowych z 18 dołkami i nauk gry w golfa po okiem doświadczonych trenerów. Na terenie obiektu sportowego znajdują ją się również: punkty gastronomiczne, wypożyczalnia sprzętu i szatnia z łazienką. Duńska wyspa została również wyposażona w 230 kilometrową ścieżkę rowerową. Istnieje możność wypożyczenia roweru z wypożyczalni na dzień lub parę dni, aby w sposób aktywny i zdrowy móc poruszać się po Bornholmie. Wspaniałe drogi na wyspie ułatwiają poruszanie się wycieczkom rowerowym.


Ten temat jest zamknięty.

11 zdjęcia: Prom Jantar Kolberg - Bornholm

Prom Jantar Kolberg - B...
od Agnieszka
z dnia: 01.05.2014
Prom Jantar Kolberg - B...
od Mirek
z dnia: 01.08.2011

Prom Jantar Kolberg - B...
od Mirek
z dnia: 01.08.2011
Prom Jantar Kolberg - B...
od Mirek
z dnia: 01.08.2011

Prom Jantar Kolberg - B...
od Mirek
z dnia: 01.08.2011
Prom Jantar Kolberg - B...
od Mirek
z dnia: 01.08.2011
Następne zdjęcia atrakcji turystycznych

Hotele w okolicy

5.1
Słońca
Rekomendacja: 89%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,8 km

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,8 km

4.9
Słońca
Rekomendacja: 75%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,9 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Prom Jantar Kolberg - Bornholm, infromacje o Prom Jantar Kolberg - Bornholm od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index