Atrakcja turystyczna Rezerwat Przyrody Doliny Karwendel

Opinie Rezerwat Przyrody Doliny Karwendel

Rezerwat Przyrody Doliny Karwendel
Średnia ocen
4.6666666666667
5.6
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Rezerwat Przyrody Doliny Karwendel

Rezerwat przyrody Karwendel uważany jest za jeden z najpiękniejszych parków krajobrazowych na terenie Austrii. Zajmuje powierzchnię 727 kilometrów kwadratowych, co czyni go największym parkiem nie tylko w Tyrolu, ale w całym kraju.

Rezerwat przyrody Karwendel to obszar pełen dziewiczych zakątków, niesamowitych roślin i zwierząt oraz wspaniałych krajobrazów. Zamieszkiwany jest przez około 3 tysiące gatunków zwierząt i porośnięty ponad 1300 odmianami roślin. Jednym z jego największych atutów jest las klonowy, położony w dolinie Risstal, na wysokości 1200 metrów nad poziomem morza.

Rezerwat przyrody Karwendel to atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, zwłaszcza dla miłośników wypoczynku na łonie natury. Zwiedzający mają tutaj dogodne warunki do pieszych wędrówek, a wszystko dzięki malowniczym wąwozom, wysokim wzgórzom, bujnej roślinności i wspaniałym widokom.


3 zdjęcia: Rezerwat Przyrody Doliny Karwendel

Rezerwat Przyrody Dolin...
od Carmen
z dnia: 01.09.2013
Rezerwat Przyrody Dolin...
od Carmen
z dnia: 01.09.2013

Rezerwat Przyrody Dolin...
od Carmen
z dnia: 01.09.2013

Hotele w okolicy

5.9
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,0 km

5.9
Słońca
Rekomendacja: 97%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,2 km
Goście chwalą: dobrą znajomość języków obcych, piękną restaurację, przyjazny personel, czystość w pokoju, dogodny Check in/Check out

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,2 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Rezerwat Przyrody Doliny Karwendel, infromacje o Rezerwat Przyrody Doliny Karwendel od urlopowiczów, - porady Tyrol

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index