Atrakcja turystyczna Park linowy Bielsko-Biała

Opinie Park linowy Bielsko-Biała

Park linowy Bielsko-Biała
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Inne

Park linowy Bielsko-Biała nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Park linowy Bielsko-Biała, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Park linowy Bielsko-Biała

Informacje ogólne: Granda Park Linowy jest częścią Centrum Rekreacyjnego „Granda” w Bielsku-Białej. Położony jest na bielskich Błoniach u stóp pięknego lasu, z którego można podziwiać panoramę miasta. Park linowy gwarantuje niezapomniane przeżycia wszystkim osobom niezależnie od wieku oraz rozwoju fizycznego. Przeszkody zainstalowane zostały na wysokości od 5 do 9 metrów na konstrukcji złożonej ze stalowych lin. Do przejścia są 22 atrakcje. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwa wykwalifikowana kadra oraz sprzęt alpinistyczny marki Petzl. W Granda Park Linowy zostaniemy przeszkoleni w kwestii poruszania się po trasie oraz wyposażeni w lonże, kask, karabinki i pozostały niezbędny sprzęt asekuracyjny. Centrum Rekreacyjne Granda poza parkiem linowym w swojej ofercie oferuje przejazdy quadami i samochodami terenowymi, a także organizację imprez okolicznościowych i firmowych. Możemy wówczas zakosztować atrakcji takich jak kitewing, rafting, paintball lub przejechać się pojazdem gąsienicowym Volvo BV 202.

Informacje praktyczne: Granda Park Linowy, Centrum Rekreacyjne Granda Bielsko- Biała
Godziny otwarcia: W weekendy i dni wolne od pracy: od godziny 11:00 do zmierzchu
Ceny zaczynają się od 25 złotych
Dojazd: Na teren Parku Linowego Granda można dojechać kierując się główną droga na Szczyrk. Można także skorzystać z obwodnicy miasta, omijając zatłoczone centrum. Po minięciu hotelu VIENA należy skręcić na pierwszych światłach w drugą ulicę (ulica Szeroka) w prawo i jechać prosto około 1km. Natomiast jeżeli dojazd jest od strony Szczyrku, po wjechaniu w granice administracyjne Bielska-Białej proszę jechać w lewo na drugim skrzyżowaniu ze światłami.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.granda.bielsko.pl


Hotele w okolicy

4.8
Słońca
Rekomendacja: 87%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,1 km
Goście chwalą: dobrą znajomość języków obcych, przyjazny personel, czystość w pokoju, dogodny Check in/Check out, czystość w restauracji

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,8 km

5.4
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,2 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Park linowy Bielsko-Biała, infromacje o Park linowy Bielsko-Biała od urlopowiczów, - porady Śląskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index