Opinie Chata Wuja Toma

Chata Wuja Toma
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Inne budynki
Średnia ocen
5
6.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Chata Wuja Toma

Chata Wuja Toma znajduje się w Szczyrku w województwie śląskim. Bardzo łatwo będzie się tam dostać ze wszystkich części miasta. Jest to duże schronisko położone w magicznym i malowniczym miejscu.

Są to drewniane domy – a jeden z nich jest częścią zagrody pochodzącej z początku pierwszej połowy XX wieku. Jest to miejsce, który łatwo znaleźć, jako że jest położone kilkanaście minut drogi od przystanku autobusowego. Jest to bardzo cicha okolica, która znajduje się na wysokości 736 metrów nad poziomem morza.

Jest to świetne miejsce dla całej rodziny. Chata Wuja Toma często organizuje prywatne imprezy takie jak urodziny, czy zabawy sylwestrowe. Jest to świetne miejsce do odpoczynku.


Opinie Chata Wuja Toma: 1

6.0
Słońca
Do schroniska wybraliśmy się najkrótszą możliwą drogą tj. od Szczyrku. Podjechaliśmy do końca drogi ulicą Górską. Tam zostawiliśmy samochód wzdłuż drogi pod drzewami i potem ok 20 minut piechotą mocno pod górę. Szlak jest męczący ale powoli można dość. PO drodze mija się potok i kilkanaście domków letniskowych. Droga początkowo jest asfaltowa, potem betonowa a końcowy kawałek biegnie przez las. Schronisko jest ciekawie położone, jest nieduże, drewniane. Ponieważ byliśmy wiosna na zewnątrz był bar z przekąskami i piwo, mnóstwo parasoli przy d... Czytaj dalej opinię
maj 15,
Małgorzata, Wiek 31-35

Hotele w okolicy

5.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,8 km

5.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,8 km

5.9
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,6 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Chata Wuja Toma, infromacje o Chata Wuja Toma od urlopowiczów, - porady Śląskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index