Atrakcja turystyczna Restauracja Shangri Là-Corsetti

Opinie Restauracja Shangri Là-Corsetti

Restauracja Shangri Là-Corsetti
Kategoria: Wyżywienie i napoje
Podkategoria: Gastronomia

Restauracja Shangri Là-Corsetti nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Restauracja Shangri Là-Corsetti, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Restauracja Shangri Là-Corsetti

Restauracja Shangi La-Corsetti znajduje się w hotelu o tej samej nazwie, który leży około 15 minut od centrum Rzymu, w dzielnicy EUR, otoczonej przez prywatne ogrody. Cały kompleks działa już od ponad 45 lat - powstał on w 1969 roku. Restauracja oferuje wspaniałą lokalizację - zaraz przy hotelowym basenie, przy którym dostępne są stoliki, z których można korzystać, gdy tylko pozwala na to pogoda.

Shangi La-Corsetti specjalizuje się w kuchni rzymskiej i międzynarodowej, ze szczególnym naciskiem na dania z ryb. Jest to nie tylko miejsce idealne na wytworną kolację we dwoje, ale również na tyle pojemne, aby być wspaniałym wyborem na organizację wesela, czy też innej imprezy okolicznościowej lub biznesowej.

Ciepła i elegancka atmosfera restauracji zapewnia cudowne otoczenie dla wyjątkowych doznań kulinarnych. W obiekcie dostępna jest także sala dla palących.

Adres:
Viale Algeria, 141
00144 ROMA EUR

Strona internetowa:
www.shangrilacorsetti.it

E-mail:
ristorante@shangrilacorsetti.it


Hotele w okolicy

4.9
Słońca
Rekomendacja: 88%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,3 km

4.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,4 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,6 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Restauracja Shangri Là-Corsetti, infromacje o Restauracja Shangri Là-Corsetti od urlopowiczów, - porady Lacjum

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index