Opinie Muzeum Historyczne

Muzeum Historyczne
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Muzeum
Średnia ocen
3.3333333333333
4.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Muzeum Historyczne

Muzeum historyczne w stolicy Kirgistanu to idealna opcja dla wszystkich miłośników historii. Można się w nim dowiedzieć wiele na temat przeszłości regionu oraz samej stolicy państwa.

Muzeum posiada wiele pomieszczeń, które zostały zaadaptowane na poszczególne okresy w historii kraju. Wiele z nich posiada interaktywne ekrany, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym turystom odwiedzającym muzeum. Będzie to dodatkowa atrakcja, która ułatwia przyswajanie wiedzy i pomaga w łatwiejszym zrozumieniu danego tematu.

Muzeum posiada również część archeologiczną, gdzie znajdziemy eksponaty pochodzące z regionu znajdującego się wokół miasta. W muzeum jest również wiele map, schematów, a także obrazów nawiązujących do wydarzeń historycznych.

Na tyłach muzeum znaleźć można słynny pomnik Lenina, który w przeszłości znajdował się na rynku głównym. Jest to ostatni pomnik tego typu w centralnej Azji.Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Muzeum Historyczne, infromacje o Muzeum Historyczne od urlopowiczów, - porady Kirgistan

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index