Atrakcja turystyczna Muzeum 6D - Maszoperia

Opinie Muzeum 6D - Maszoperia

Muzeum 6D - Maszoperia
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Muzeum

Muzeum 6D - Maszoperia nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Muzeum 6D - Maszoperia, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Muzeum 6D - Maszoperia

Charakterystyka ogólna

Muzeum 6D – Maszoperia znajduje się przy ul. Radziewiczów 15 w Kołobrzegu. Jego powierzchnia muzealna obejmuje około 500 m2 wspaniałych malowideł, niezwykłych ekspozycji i ciekawego wnętrza. Dzieła, które znajdują się w Muzeum zostały stworzone w technice 3D, co potęguje wizualizację. Ciekawe efekty są przestawiane z różnych stron, co pozwala odczuć autentyczny wyraz wydarzeń. Oglądanie obrazów jest możliwe tylko w specjalnych okularach. Oglądanie staje się atrakcyjniejsze dzięki unoszącego się zapachu bryzy morskiej i ryb, wiatru targającego włosy i melodie wydawane przez ptaki, i szum morza. Można zaobserwować również stół biesiadny, wygląd imprezy maszopańskiej, lustro zniekształcające odbicie, rybaków i ich łodzie. W Maszoperii zwiedzający maja okazje usłyszeć bajki, legendy dotyczące życia rybaków .
Do życia i pracy maszopskich Muzeum 6D – Maszoperia słynie z możliwości dotykania okazów, poczucia swobody i ekscytacji z oglądanych wystaw. Można podziwiać bezpośrednio zebrane w Muzeum przedmioty, poczuć się jak kapitan statku czy zadzwonić dzwonem. Dla osób z zagranicy został zagwarantowany lektor, który posługuje się trzema językami: angielskim, rosyjskim i niemieckim. Wejście na teren Muzeum jest możliwe dzięki zakupowi biletu - indywidualnego, grupowego, ulgowego. Dla dzieci do 3 roku życia wstęp jest bezpłatny. Zalecana jest telefoniczna lub meilowa rezerwacja biletów w przypadku wizyt grup powyżej 15 osób. Muzeum 6D – Maszoperia zaprasza wszystkich ciekawych odwiedzających przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. W pobliżu Muzeum 6D znajduje się parking.


Ten temat jest zamknięty.

4 zdjęcia: Muzeum 6D - Maszoperia

Muzeum 6D - Maszoperia
od Rafał
z dnia: 01.08.2013
Muzeum 6D - Maszoperia
od Rafał
z dnia: 01.08.2013

Muzeum 6D - Maszoperia
od Rafał
z dnia: 01.08.2013
Muzeum 6D - Maszoperia
od Rafał
z dnia: 01.08.2013

Hotele w okolicy

4.9
Słońca
Rekomendacja: 75%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,1 km

4.7
Słońca
Rekomendacja: 80%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,2 km

4.8
Słońca
Rekomendacja: 84%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,3 km
Goście chwalą: wielkość pokoju, czystość w restauracji, wielkość łazienki, ogólną czystość, przystosowanie dla osób niepełnosprawnych


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Muzeum 6D - Maszoperia, infromacje o Muzeum 6D - Maszoperia od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index