Atrakcja turystyczna Lotnisko Caracas (CCS)

Opinie Lotnisko Caracas (CCS)

Lotnisko Caracas (CCS)
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Inne budynki
Średnia ocen
3.3333333333333
4.0
Słońca
Rekomendacja 67%

Opis Lotnisko Caracas (CCS)

Lotnisko w Caracas, a dokładnie Aeropuerto Internacional de Maiquetía Simón Bolívar, położone jest w wenezuelskim mieście Maiquetía, około 30 kilometrów od Caracas. Jest to główny port pasażerski w kraju, obsługujący każdego roku ponad 7 milionów pasażerów.

Lotnisko w Caracas posiada 2 terminale: krajowy oraz międzynarodowy. Możemy dotrzeć stąd do wielu popularnych miast zarówno w Ameryce, jak i w Europie czy na Bliskim Wschodzie. Nieprzerwanie od 2000 roku lotnisko stale się rozwija, a główny nacisk kładziony jest na rozwój standardów bezpieczeństwa.

Na płycie lotniska w Caracas lądują samoloty kilkudziesięciu linii lotniczych, w tym Air Canada, Lufthansa, Air France, Alitalia, American Airlines, Iberia oraz TAP Portugal.


1 zdjęcia: Lotnisko Caracas (CCS)

Lotnisko Caracas (CCS)
od Jutta
z dnia: 01.10.2002
Ocena zdjęcia: 2.2

Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Lotnisko Caracas (CCS), infromacje o Lotnisko Caracas (CCS) od urlopowiczów, - porady Wenezuela Inne

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index