Atrakcja turystyczna Wycieczka statkiem pirackim Hammamet-Yasmine

Opinie Wycieczka statkiem pirackim Hammamet-Yasmine

Wycieczka statkiem pirackim Hammamet-Yasmine
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Podróż i wycieczka
Średnia ocen
3.75
4.5
Słońca
Rekomendacja 80%

Opis Wycieczka statkiem pirackim Hammamet-Yasmine

Wraz z moim synem, który jest fanem piratów, zamówiliśmy tę wycieczkę przez hotel 12 Fly. Koszt to 32 TDN. Zaczęło się od tego, że czas odjazdu wydłużył się o 45 minut. Kiedy już w końcu dotarliśmy na miejsce, musieliśmy pędzić do jedynego wolnego statku pirackiego. To był naprawdę stary kuter, z połamanymi na zewnątrz drewnianymi deskami. Ten statek, Yasmine, robił raczej wrażenie przepełnionego. Wraz z rykiem bardzo głośnej arabskiej muzyki disco ruszyliśmy dalej. Następnie ukazały się nam osoby z ogromną fantazją, wyglądające jak piraci. Osoby te próbowały przede wszystkim sprzedać ludzion chusty pirackie. Poza tym robili zdjęcia, które pod koniec chcieli sprzedać turystom za 5 TDN. Po około godzinie została zarzucona kotwica i można było iść popływać na plaży oddalonej o około 100 metrów. Na zakończenie dostaliśmy niedobre jedzenie (suchy chleb, spaloną kiełbasę, sałatę i przypalone ryby). Na samw spojrzenie robiło się niedobrze. Do picia dostaliśmy kubek Fanty. Na koniec ponownie zagrała ogłuszająca arabska muzyka. po czym ruszyliśmy w drogę powrotną do Hammamat. Podczas podróży powrotnej 'piraci' bezustannie próbowali zdobyć numery telefonów damskiej części uczestników wycieczki. Po tym wszystkim próbowaliśmy potraktować tę wyprawę, jako zwykłą, odprężającą wycieczkę statkiem, co niestety przy bardzo głośnej muzyce nie było zbyt łatwe do osiągnięcia. Podczas jazdy nie można było zobaczyć delfinów, jedynie meduzy. Fale wodne również nie były wyczuwalne. Po drodze natknęliśmy się na inne statki z tej wycieczki, które również sprawiały wrażenie przepełnionych, ale przynajmniej, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny sprawiały lepsze wrażenie. Na samym końcu byliśmy szczęśliwi, że ponownie jesteśmy na lądzie - cali i zdrowi. Wniosek: 4,5 godziny straconego czasu podczas urlop!!!!


223 zdjęcia: Wycieczka statkiem pirackim Hammamet-Yasmine

Wycieczka statkiem pira...
od Dari
z dnia: 01.08.2016
Wycieczka statkiem pira...
od Dari
z dnia: 01.08.2016

Wycieczka statkiem pira...
od Dari
z dnia: 01.08.2016
Wycieczka statkiem pira...
od Jutta
z dnia: 01.10.2015

Wycieczka statkiem pira...
od Jens
z dnia: 01.05.2015
Wycieczka statkiem pira...
od Jens
z dnia: 01.05.2015
Następne zdjęcia atrakcji turystycznych

Hotele w okolicy

5.2
Słońca
Rekomendacja: 91%
Oferty wycieczek
7 dni, AI
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,6 km
Goście chwalą: wielkość pokoju, czystość w pokoju, piękny basen, ogólną czystość, dobrą znajomość języków obcych

5.2
Słońca
Rekomendacja: 87%
Oferty wycieczek
7 dni, AI
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,9 km

4.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,1 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Wycieczka statkiem pirackim Hammamet-Yasmine, infromacje o Wycieczka statkiem pirackim Hammamet-Yasmine od urlopowiczów, - porady Monastir i okolice

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index