Opinie Galeria Nowy Turzyn

Galeria Nowy Turzyn
Kategoria: Zakupy i shopping
Podkategoria: Centrum handlowe

Galeria Nowy Turzyn nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Galeria Nowy Turzyn, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Galeria Nowy Turzyn

Informacje ogólne Szczecin zaprasza na zakupy w galerii Nowy Turzyn, która łączy w sobie tradycję handlu targowego i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które zapewnią komfort zakupów i szeroki wybór marek. Na III kondygnacji galerii Nowy Turzyn znajdują się Targi Expo Zielone Tarasy oraz chatki eko z regionalnymi przysmakami oraz targiem świeżych owoców i warzyw. W galerii Nowy Turzyn często odbywają się imprezy i spotkania ze znanymi artystami. Galeria Nowy Turzyn została utworzona na miejscu dawnego targowiska i jest umiejscowiona w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Turzyn. W galerii Nowy Turzyn znaleźć można niedostępne nigdzie indziej w Szczecinie usługi jak sala do squasha lub kino 5D. W galerii Nowy Turzyn klienci znajdą bogaty wybór marek odzieżowych, bieliźnianych, obuwniczych, dziecięcych i urodowych. Oprócz tego Galeria Nowy Turzyn oferuje usługi wypożyczalni samochodów i banku, kwiaciarni, kantoru i biura turystycznego. Wyjątkowe usługi świadczy także sklep z odzieżą i obuwiem wojskowym. Przy galerii Nowy Turzyn działa bezpłatny parking. To centrum handlowe organizuje liczne imprezy integrujące mieszkańców Szczecina, a także pokazy mody i konkursy Małej Miss. Przy galerii Nowy Turzyn działają delikatesy Piotr i Paweł.

Informacje praktyczne Galeria handlowa Nowy Turzyn, ul. Bohaterów Warszawy, 40 70-342 Szczecin
Godziny otwarcia: Centrum Nowy Turzyn: od poniedziałku do soboty w godzinach: 10.00-20.00, W niedziele w godzinach: 10.00-18.00 Piotr i Paweł: od poniedziałku do soboty w godzinach: 8.00-22.00 W niedziele w godzinach: 9.00-21.00
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.turzyn.pl/
Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie galerii znajduje się pokój dla rodziców z dziećmi.


Hotele w okolicy

4.0
Słońca
Rekomendacja: 75%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,9 km

4.7
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,1 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,1 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Galeria Nowy Turzyn, infromacje o Galeria Nowy Turzyn od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index