Opinie Dahab

Dahab
Średnia ocen
4.6666666666667
5.6
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Dahab

Informacje ogólne
Dahab to małe beduińskie miasto, położone 100 km na północ od Sharm. Jego nazwa znaczy "złoto" i pochodzi od jego pięknych plaż i wyjątkowej atmosfery sprzyjającej odprężeniu. Miasto jest popularne wśród podróżujących z plecakami ze względu na jego przystępne ceny. Obszar ten posiada także wspaniałe miejsca do nurkowania .Na lądzie Dahab również ma do zaproponowania mnóstwo możliwości relaksu. Odnajdziemy tu restauracje na plaży, serwujące przepyszne posiłki, po których polecamy relaksujący spacer po plaży albo przejażdżkę na grzbiecie konia lub wielbłąda.


Opinie Dahab: 7

5.0
Słońca
Dahab to idealne miejsce dla osób, które nie cierpią wielkich turystycznych kurortów, a wciąż chciałby ponurkować na jednej ze wspanialszych raf koralowych na świecie. Sama miejscowości położona jest godzinę drogi autobusem do sławnego resortu Sharm El-Sheikh, należy pamiętać, iż przybywając tylko do Hurgady lub Sharmu nie potrzeba mieć wizy, lecz gdy chcemy się już dostać do Dahab takowa jest potrzebna. Sama miejscowość jest niewielka, spokojnym tempem przejdziemy z jednego jej skraju do drugiego w 30 minut. Na głównym deptaku rozstawione s... Czytaj dalej opinię
październik 10,
Urszula, Wiek 26-30

Hotele w okolicy

6.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,4 km

4.8
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,8 km

5.3
Słońca
Rekomendacja: 94%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 3,0 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Dahab, infromacje o Dahab od urlopowiczów, - porady Sharm el Sheikh

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index