Atrakcja turystyczna Willa przy ulicy Chrobrego

Opinie Willa przy ulicy Chrobrego

Willa przy ulicy Chrobrego

Willa przy ulicy Chrobrego nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Willa przy ulicy Chrobrego, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Willa przy ulicy Chrobrego

Charakterystyka ogólna

Jednym z najstarszych i najciekawszych budynków w Mielnie jest willa znajdująca się przy ulicy Chrobrego 18. Została wzniesiona na przełomie wieków XIX i XX, kiedy coraz prężniej zaczęła rozwijać się w tym rejonie turystyka. Ta znajdująca się na wojewódzkiej liście zabytków willa charakteryzuje się nietypową konstrukcją, oprócz części głównej posiada bowiem również bogato zdobioną wieżyczkę. Obecnie budynek znajduje się wciąż w bardzo dobrym stanie, a jego właściciele wynajmują turystom znajdujące się na piętrze pokoje. Na parterze w sezonie letnim działa mały sklep.


Ten temat jest zamknięty.

Hotele w okolicy

5.6
Słońca
Rekomendacja: 96%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,1 km
Goście chwalą: sport i atrakcje w hotelu, dobrą znajomość języków obcych, przyjazny personel, ogólną czystość, piękny basen

5.1
Słońca
Rekomendacja: 88%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,2 km

5.3
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,5 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Willa przy ulicy Chrobrego, infromacje o Willa przy ulicy Chrobrego od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index