Atrakcja turystyczna Park Wieloryba Rewal

Opinie Park Wieloryba Rewal

Park Wieloryba Rewal
Średnia ocen
5
6.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Park Wieloryba Rewal

Charakterystyka ogólna

Park Wieloryba jest miejscem jedynym w swoim rodzaju. Ten mieszczący się w miejscowości Rewal park rozrywki zapewnia swoim gościom nie tylko świetną rozrywkę, ale umożliwia również poszerzenie wiedzy na temat zwierząt żyjących w morskich głębinach. Wszystkie dostępne tutaj atrakcje zostały podzielone na cztery kategorie.

Pierwszą z nich jest wystawa o nazwie „Giganci z oceanów”. Można się tutaj przejść wśród rzeźb przedstawiających największe morskie zwierzęta, takie jak kałamarnice, czy też walenie i rekiny.

W kolejnej części parku można oglądać najstraszniejsze stworzenia, na co dzień mieszkające w niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika, najgłębszych zakątkach oceanów. Park Wieloryba prezentuje swoim gościom miedzy innymi rybę o niecodziennej nazwie – zwisłoszczękę czarną.

Dużo sympatyczniejsze zwierzęta można spotkać w części parku poświęconej Bałtykowi. Zobaczymy tutaj między innymi wydry, które zaskakująco często pojawiają się na morskim wybrzeżu.

Ciekawym urozmaiceniem Parku Wieloryba jest Kraina Piratów i Papug. Tutaj dowiemy się, jak ubierali i zachowywali się piraci, a także znajdziemy odpowiedź na pytanie, czy naprawdę papugi były nieodłącznymi towarzyszkami tych groźnych władców mórz.

Informacje praktyczne

Adres:
ul. Kamieńska
72-344 Rewal

Strona internetowa: www.parkwieloryba.pl


Ten temat jest zamknięty.

Hotele w okolicy

5.8
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,4 km
Goście chwalą: przyjazny personel, piękną restaurację, dogodny Check in/Check out, przystosowanie dla rodzin z dziećmi, dobrą znajomość języków obcych

4.8
Słońca
Rekomendacja: 75%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,7 km

5.4
Słońca
Rekomendacja: 88%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,8 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Park Wieloryba Rewal, infromacje o Park Wieloryba Rewal od urlopowiczów, - porady Zachodniopomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index