Atrakcja turystyczna Galeria Bonarka City Center

Opinie Galeria Bonarka City Center

Galeria Bonarka City Center
Kategoria: Zakupy i shopping
Podkategoria: Centrum handlowe

Galeria Bonarka City Center nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Galeria Bonarka City Center, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Galeria Bonarka City Center

Informacje ogólne Bonarka City Center to największa galeria handlowa w Krakowie, znajdująca się w XI Dzielnicy Podgórze Duchackie. Nazwa galerii Bonarka pochodzi od dawnych Zakładów Chemicznych, na terenie których powstała – zwały się właśnie „Bonarka”. Galeria handlowa City Center zajmuje powierzchnię 91 000 m2 i oferuje usługi około 270 butików, restauracji i punktów usługowych. Przy Bonarka City Center działa hipermarket Auchan, Empik, a także hipermarket budowlany Leroy Merlin. W tak dużym obiekci handlowo-rozrywkowym nie mogłoby również zabraknąć kina – jest to oddział sieci Cinema City, oferujący w jednym miejscu 20 sal i miejsca dla ponad 3200 widzów. Parking zlokalizowany przy galerii handlowej Bonarka ma miejsca dla 3200 samochodów. Na terenie Bonarka City Center działa apteka, kilka sieciówek (m.in. Bershka, United Colors od Benneton, C&A, Deichmann i inne), sklep z ubraniami dziecięcymi (Bartek), sklepy z bielizną i rajstopami (Felina, Gatta), a także banki i biura podróży. W Galerii handlowej Bonarka można również znaleźć sklep zoologiczny i kantor. Po intensywnych zakupach można odpocząć w jednej z kilku kawiarni lub restauracji. Aby być na bieżąco z promocjami, warto zapisać się na newsletter Bonarka City Center.

Informacje praktyczne Bonarka City Center ul. Kamieńskiego 11 30-644 Kraków
Tel. 12 298 60 00
Godziny otwarcia: Galeria handlowa: codziennie w godzinach 10.00-21.00 Auchan: poniedziałek-sobota w godzinach 8.00-22.00, niedziela w godzinach 9.00-22.00 Leroy Merlin: poniedziałek sobota w godzinach 7.00-21.30, niedziela w godzinach 9.00-21.30
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.bonarkacitycenter.pl/
Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie galerii znajduje się pokój dla rodziców z dziećmi.


Hotele w okolicy

5.1
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,1 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,0 km

5.7
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,1 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Galeria Bonarka City Center, infromacje o Galeria Bonarka City Center od urlopowiczów, - porady Małopolskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index