Atrakcja turystyczna Cyrk Narodowy Moskwa

Opinie Cyrk Narodowy Moskwa

Cyrk Narodowy Moskwa
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Teatr / Musical / Opera
Średnia ocen
5
6.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Cyrk Narodowy Moskwa

Cyrk narodowy Moskwa, znajduje się przy deptaku Vernadskiego i jest to największy cyrk na świecie mieszczący blisko 3400 osób. Olbrzymi Cyrk przy Vernadskiego był swego czasu objazdowym cyrkiem, zaś grupa artystyczna liczyła około 30 osób. Obecnie grupa składa się z blisko 300, niesamowicie utalentowanych artystów, zaś przeciętny cyrkowiec cyrku narodowego Moskwa, umie blisko 200 sztuczek. Na terenie cyrku znajduje się 5 wymiennych aren jeździeckich, arena lodowa, wodna. Tu także odbywają się pokazy iluzjonistyczne i pokazy światła. Wszystkie areny znajdują się w strefie technicznej, na głębokości 18 metrów i udaje im się zmieniać między sobą w niecałe pięć minut. Jest jeszcze jedna arena, przeznaczona specjalnie do prób. Jest ona praktycznie cały czas zajęta, ponieważ właśnie na niej artyści uczą się i ćwiczą swoje numery. Na arenach cyrku występowali już najwybitniejsi i najbardziej utalentowani cyrkowcy tacy jak: Oleg Popow, Irina Bugrimova, Karandasz i Jurij Nikulin. Artyści cyrku narodowego Moskwa umieją sztuczki, które znane są na całym świecie, biorą udział w międzynarodowych festiwalach i zyskują dzięki temu tytuły narodowych i zasłużonych artystów Rosji.


1 zdjęcia: Cyrk Narodowy Moskwa

Cyrk Narodowy Moskwa
od Erich
z dnia: 01.03.2005
Ocena zdjęcia: 3.4

Hotele w okolicy

5.2
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,0 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 5,6 km

5.1
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 5,7 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Cyrk Narodowy Moskwa, infromacje o Cyrk Narodowy Moskwa od urlopowiczów, - porady Rosja środkowa / Moskwa

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index