Atrakcja turystyczna Park linowy Makumba Olsztyn

Opinie Park linowy Makumba Olsztyn

Park linowy Makumba Olsztyn
Kategoria: Sport i rozrywka
Podkategoria: Inne

Park linowy Makumba Olsztyn nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Park linowy Makumba Olsztyn, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Park linowy Makumba Olsztyn

Informacje ogólne: Park Linowy Makumba jest jedną z największych atrakcji tego typu w Polsce Północnej. Znajduje się w samym centrum miasta zachowując jednocześnie spokojny, leśny klimat. Park został zaprojektowany dla rodzin, tak, aby zarówno dzieci jak i rodzice mogli się dobrze bawić. Dla osób uzależnionych od adrenaliny przygotowano dwie niezwykle trudne trasy dostępne również w nocy. Park został otwarty w kwietniu 2010 roku. Znajdują się w nim 4 trasy o łącznej sumie 88 przeszkód. W Parku Linowym Makumba znajduje się 7 zjazdów tyrolskich znajdujących się na trasach. Trasa niebieska została zbudowana na wysokości od 1 do 2,5 metra, jest odpowiednia dla dzieci, które pozostają w ciągłym kontakcie z rodzicem. Trasa pomarańczowa, odpowiednia i dla dzieci, i dla rodziców została zainstalowana od 2 do 4 metrów nad ziemią. Trasa czerwona o średnim stopniu zaawansowania wymaga sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Znajdują się na niej 2 zjazdy. Trasa czerwona jest na wysokości 8 - 10 metrów nad ziemią. Trasa czarna, od 11 do 12 metrów wysokości jest trasą dla odważnych, na której napotkać można bardzo wymagające przeszkody, takie jak kołeczki i strzemiona. Inną atrakcją czekającą na odwiedzających park jest tor buggy oraz park tematyczny Gigantyczne Owady, który jest drugim pod względem wielkości parkiem w Europie dotyczącym tematyki insektów. Niektóre okazy mierzą nawet 8 metrów! W parku można również poskakać na trampolinie lub zagrać w paintball. Jest to dobre miejsce do zorganizowania imprezy firmowej, urodzin, wieczoru kawalerskiego, panieńskiego lub innych uroczystości.

Informacje praktyczne: Park Linowy Makumba, Olsztyn, ul. Gen. Sikorskiego, las obok Reala
tel. 666 21 67 62
park@makumbapark.pl
Poniedziałek - Piątek - 11.00 - 20.00 Sobota - Niedziela 11.00 - 20.00. Dni deszczowe: nieczynne
Więcej informacji na stronie: http://www.makumbapark.pl


Hotele w okolicy

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,6 km

5.2
Słońca
Rekomendacja: 90%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,7 km

5.4
Słońca
Rekomendacja: 93%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,9 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Park linowy Makumba Olsztyn, infromacje o Park linowy Makumba Olsztyn od urlopowiczów, - porady Warmińsko-Mazurskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index