Atrakcja turystyczna Steak House La Estancia

Opinie Steak House La Estancia

Steak House La Estancia
Kategoria: Wyżywienie i napoje
Podkategoria: Restauracja
Wyżywienie i napoje
5.2
Słońca
Serwis
4.4
Słońca
Położenie
5.0
Słońca
Wyposażenie
4.6
Słońca
Średnia ocen
4
4.8
Słońca
Rekomendacja 80%

Opis Steak House La Estancia

Chrupkie. Delikatne. Soczyste. Pachnące. Niezwykle świeże. I jakżesz smaczne! Oj, długo można by wymieniać. O czym mowa? O argentyńskim carne, czyli najpyszniejszym mięsie świata. Pod tym względem buta i pewność siebie Argentyńczyków nie zna granic. Bez mrugnięcia okiem będą zachwalać swoje carne i udowadniać, że żadne inne mięso nie ma się czym równać z ichniejszym wyrobem. Czy jest się jednak czym dziwić? Latynosi dobrze wiedzą, co robią. Mają świadomość, że każdy kto tylko spróbuje ich grillowanego mięska, automatycznie stanie się kolejną ofiarą. Ofiarą, która od dziś przy każdorazowym degustacji mięsa gdziekolwiek na świecie, myślami będzie wracała do tego momentu, gdy skosztowała argentyńskiego rarytasu. Będąc w Argentynie trzeba koniecznie skosztować. Choćby raz! Nie pożałujecie. Na grillu skwierczą już przygotowane, grubo pokrojone steki. Serwuje się je tutaj wszędzie. Na dworcach, w marketach, na ulicy, osiedlu, czy choćby podczas niedzielnej biesiady w ogrodzie. To duma portenios (mieszkańców stolicy Argentyny). Ktoś powie, że pachnie mu tu snobizmem. A ja tylko przyklasnę. Pewnie, że tak! Ale, czy zdrowy i zupełnie usprawiedliwiony snobizm także jest snobizmem? Czy może, gdyby Argentyńczycy nie chwalili swojego carne nie pachniałoby tutaj fałszywą skromnością?. Nie jestem znawcą, ani tym bardziej wielbicielem mięsnych potraw. Przyznam się jednak, że tutejsze mięso zrobiło na mnie piorunujące wrażenie! Dlaczego ich mięso jest jednak tak pyszne? No, właśnie... Gdy zapytamy kogoś z ulicy, najpewniej zacznie wyśpiewać peany na cześć swojej nacji, itd., ale... Dowiemy się niejako przy okazji, że patagońskie krowy idą na ubój w dość młodym wieku. A po drugie: że nikt nie ma tyle płaskich terenów porośniętych nasłoneczniona trawą, co Argentyńczycy. A po trzecie: ta ich buta i zakochanie we własnym mięsie są przecież takie urocze! ;) Będąc w Buenos Aires najpewniej udać się na obiad do Steak House La Estancia. Ulokowana w budynku przy ul. Lavalle 941 restauracja jest popularnie uważana za najlepszym steak house w mieście. Kucharze przygotowauja mięso na oczach zamawiających. Jeśli będziemy mieli szczęście trafimy na grany tutaj słynny show pt. „Tango & Folklore”. Jedynym minusem tego miejsca jest permanentny tłok.. i, rzecz jasna, ceny.


1 zdjęcia: Steak House La Estancia

Steak House La Estancia
od Robert
z dnia: 01.11.2005
Ocena zdjęcia: 1.6

Opinie Steak House La Estancia: 5

5.3
Słońca
... delikatnego mięsa. Soczystego i niezwykle świeżego. To tutaj, pod numerem 941 znajduje się Steak House La Estancia – jedna z najsłynniejszych restauracji serwujących steki w mieście. Kucharze przygotowują dania na oczach zamawiających. Jeśli będziemy mieli szczęście trafimy na grany tutaj słynny show pt. „Tango & Folklore”. Jedynym minusem tego miejsca jest permanentny tłok.. i, rzecz jasna, ceny. Jednak podstawowym powodem, dla którego warto tutaj wstąpić, jest kęs argentyńskiego carne, czyli najpyszniejszego mięsa na świecie. Pod tym wzglę... Czytaj dalej opinię
styczeń 10,
Stefan, Wiek 26-30

Hotele w okolicy

5.5
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,1 km

5.6
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,1 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,2 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Steak House La Estancia, infromacje o Steak House La Estancia od urlopowiczów, - porady Argentyna

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index